Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Citroën C4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Citroën C4 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:11 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUEHDI 100KS 2019g

10 950 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:59 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 1.4 2008г.

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:30 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 1.6hdi-68kw-2015g-euro5

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 23:10 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Гостивар

CITROEN C4 CACTUS 1.6 HDI UVOZ OD SVAJCARIA

11 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 16:48 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр. 10:35 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C4 1.6 HDI 82 KW AVTOMATIK 2011 GODINA AVTOBANDA

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 21:17 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 CACTUS 1.5BlueHdi 100ks 2019g

10 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 19:43 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C4 SPACETOURER 1.5 BLUE HDI 2019 EAT8 AUTOMATIC

12 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 19:20 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C4 CACTUS 1.2i PURETECH 110KS 2020 SHINE

12 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр. 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 09:30 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C4 CACTUS 1.2 BENZIN 2015 FABRIKA FUL OPREMA

8 888 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 09:24 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C4 1.6 HDI FABRIKA 2013 GOD FUL OPREMA

6 666 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 18:36
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Охрид

Возило донесено од Швајцарија

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 14:03 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK REG+SERV - 07

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:56 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6 e-HDi 92ks EURO 5 *MOZNOST NA RATI* - 2015

7 450 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 12:22 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 CACTUS 1.5BlueHdi 100ks 2021g NAVI LED

11 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 110 000 - 119 999
05 апр. 13:50 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

CITROEN C4 1,6 HDI 2013 - AKCIJA - A.C.AVTO ALEX

7 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:43 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Охрид

CITROEN C4 1.6 E-HDI 92 KS EXCLUSIVE NOVA - 12.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 13:38 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам Citroen C4 Cactus

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
01 апр. 16:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 Cactus 1.6e-hdi-73kw-2016g-109 000km

9 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
01 апр. 12:51 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C4 CACTUS 2016 AUTOMATIC - 1.6B 100HP

11 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 07:35 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

C4 Picasso 1.6hdi-120ks-NAVI-2017g-AVTOMATIC

11 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
26 мар. 12:13 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Карпош

citroen c4

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 мар. 04:48 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Охрид

Citroën c4 picasso

9 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 12:41 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Тетово

CITROEN C4 CACTUS 2016 AUTOMATIC - 1.6B 100HP

10 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар. 20:34 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Струмица

C4 Picasso

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 17:18 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Citroen C4 Picasso Automatic

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 03:32 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Куманово

Se prodava

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 02:51 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6

9 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
13 мар. 02:10 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C4 od 2017 g

9 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
11 мар. 22:12 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam Citroen C4 Grand Picasso

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 10:42 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK PANORAMA 2016g EURO-6

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 17:24 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Струга

Citroen C4 1.6 HDI 2005 DiESEL

2 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:59 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Кочани

CITROEN C4 1,6 HDI DIZEL SO 92 KS 2011 !

6 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 14:45 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Citroen c4 1.6hdi blue exsluzive STAKLO

8 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Aircross 1.6d 4x4 2013g

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Exclusive 2010 1.6 THP 156hp

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 16:56 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava

9 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
06 фев. 20:20 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 NAVIGACIJA LED 1,6BLUEHDI 120KS 6BRZ 2015 KLIMA

9 190 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
06 фев. 15:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN C4 1.6 HDI "AUTOMATIK"

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 22:17 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Cactus 2016

9 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
26 јан. 22:03 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Citroen C4, 1.6 | Бензин/Плин

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 10:05 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Кочани

CITROËN C4 CACTUS 1.5BLUEHDI 100HP FEEL NAVI

11 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
18 јан. 15:36 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Битола

CITROEN C4 1.4 benzin/plin

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 19:33 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Куманово

CITROEN C4 Picasso 1.6 HDI AUTOMATIC

4 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 јан. 16:27 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C4 1.6HDI EXLUSSIVE -12

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 13:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Кочани

CITROËN C4 CACTUS 1.5BLUEHDI 100HP FEEL NAVI

11 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 16:40 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Куманово

Citroën c4

9 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
04 јан. 16:05 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Куманово

Citroen C4 benzin plin 2006

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
01 јан. 12:25 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Тетово

Citroen C4 Cactus Automatik 2016

11 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Citroën C4 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации