Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vw golf,по категорија Автомобили,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vw golf | Сите | Автомобили | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јун. 23:12 Автомобили , Кавадарци

Vw golf 6 1.6TDI 105ks

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 02:28 Автомобили , Кавадарци

Vw Golf 6 1.6TDI 105ks

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 11:29 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4 1999

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
28 ноем. 18:12 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 09:32 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4 benzin itno

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 15:29 Автомобили , Кавадарци

VW Passat karavan 1.6 dizel 1991

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
28 мар. 22:57 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 6 2.0 TDI 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 14:43 Автомобили , Кавадарци

VW Golf Plus 1.9tdi 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 08:46 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 16:58 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 7

15 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
29 јун. 19:51 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS TRENDLINE 2009 GODINA

7 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 14:42 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 7 1.6 TDI 105ps 2013god 6brzini NAVI Holan

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 18:54 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 3

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
07 апр. 14:05 Автомобили , Кавадарци

VW Golf

400 ЕУР

Година: 1984
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 12:12 Автомобили , Кавадарци

VW Golf

500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 300 000 - 349 999
21 фев. 17:22 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 17:23 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 -06

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
24 ноем. 16:29 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 3 tdi specijal

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
22 окт. 20:19 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 Plus

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
28 септ. 19:24 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4 TDI 1.9

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 20:10 Автомобили , Кавадарци

VW Golf

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
20 јун. 10:19 Автомобили , Кавадарци

VW Golf Cabrio 1.9 TDI 110 KS

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 19:31 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF 5 1.9/105 -07 6 BRZINI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 10:47 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4 1.9 TDI

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 13:15 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 4 BENZIN

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 12:25 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF PLUS 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 20:52 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 4 1.4 BENZIN PLIN

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 21:26 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 5 1.9 105ks sport line -06 12mes

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 16:30 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 5 1.9tdi 105ks sport line -07god

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 22:06 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4 4x4

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 16:17 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 19:45 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
30 мар. 21:28 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 1

20 000 МКД

Година: 1982
Километража: 80 000 - 84 999
25 мар. 14:08 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 3 1.9 Td

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 21:08 Автомобили , Кавадарци

VW Golf IV Special

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
19 дек. 00:10 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF 1.6 TDI -10

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
06 ноем. 13:14 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
03 окт. 22:28 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 1 1.5 70ks reg do 12 mesec so plin

800 ЕУР

Година: 1982
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 15:46 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF IV 1.9 TDI 90ks - EDITION

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 23:38 Автомобили , Кавадарци

VW Golf

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 14:21 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4 4MOTION 4x4 1.9 TDI 90 ps

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 18:27 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF V

4 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 17:55 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF V

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 17:10 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 16:01 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 3 TDI

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 15:56 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 3 TDI Karavan

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 18:10 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF 4 1.6

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун. 21:11 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF 4

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 15:39 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 1.9tdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 23:03 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 3 GTI 2.0 benzin

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vw golf | Сите | Автомобили | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации