Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Kia | Скопjе

Capital , 1
Carens , 1
Carnival , 3
Cerato , 1
Clarus , 3
Optima , 1
Picanto , 4
Pride , 2
Rio , 7
Sephia , 4
Sorento , 10
Sportage , 10
cee´d , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Kia | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јун. 00:15 , ,

Kia Carens

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 16:17 , ,

Kia Cee'd karavan benzin plin 1-4l 16v motor

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: > 500 000
05 мај 09:52 , ,

Kia Optima 1.7crdi perfektna neuvezena so 106.000km

12 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
13 јан. 13:55 , ,

Kia ceed so fabricki vgraden plin

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 11:06 , ,

Kia Picanto 2007

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
21 дек. 10:16 , ,

Se prodava Kia Cee'd 1.4 2009

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 18:59 , ,

Kia Ceed 1.4 so atestiran plin vtor gazda kupena od mk

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 08:49 , ,

Kia pro_cee’d 2008 1.6 benzin plin

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 септ. 02:06 , ,

Kia Capital benzin i plin

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 05:02 , ,

KIA SORENTO 2.5 12.2005 (registrirano do 07.2022)

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 01:55 , ,

KIA SORENTO 2.5 140hp 2006

5 600 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 16:59 , ,

Kia Rio 1.3 2002 odlicno socuvana - neuvezena

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
17 јул. 07:33 , ,

Kia ceed sw

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
30 мај 22:24 , ,

Kia Rio plin 2011

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
16 мај 02:12 , ,

KIA CEED 1.4 benzin/plin 66kw 90ps 2010g

2 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 01:59 , ,

kia pride

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
28 мар. 23:25 , ,

Kia Sorento -07 neuvezuvano i odlicno socuvano

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 10:27 , ,

KIA CEED -07 1.6 CRDI 90KS MOTOR NA LANCE

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 11:52 , ,

KIA CEED 2007 1.6 CRDI 90KS MOTOR NA LANCE !!!

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 09:17 , ,

**Kia Sorento 2007 godina 4*4 2.5 125 kw**Registriran

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 20:28 , ,

Prodavam KIA PRO CEED | PRV GAZDA | 95.000km

4 799 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
16 авг. 19:58 , ,

Kia sephia 1.3 benzin

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 11:04 , ,

Kia Pride -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 09:45 , ,

Kia Carnival -07

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 19:10 , ,

KIA PICANTO PRV SOPSTVENIK

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
31 мај 20:55 , ,

Kia Carnival

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 11:45 , ,

Kia cee`d

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 00:59 , ,

Rio Kio

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
25 јан. 12:23 , ,

KIA Sportage 2.0 Dizel 4x4 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 20:02 , ,

Kia Rio 1.4 so atest plin

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 септ. 17:38 , ,

KIA SORENTO

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 13:22 , ,

Kia Clarus plin atest klima registrirana

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
25 авг. 20:51 , ,

HYUNDAI TUCSON 2.0CRDI 140KS KLIMA

5 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 12:50 , ,

Kia Sportage 1.6

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
04 јул. 16:28 , ,

Kia Sportage za itno

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
12 јун. 08:33 , ,

KIA SORENTO -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 14:08 , ,

Kia Sorento

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 21:18 , ,

KIA RIO 1.4 so atest plin

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 19:13 , ,

Kia Sorento Dizel 2.5 Aut Prv Sopstvenik

9 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
04 дек. 17:05 , ,

Kia Rio 1,4 so atestiran plin

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
07 окт. 22:37 , ,

KIA Cerato Diesel

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 20:10 , ,

Kia Pro'Ceed

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 септ. 01:25 , ,

KIA PICANTO PLIN BENZIN

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
15 мар. 13:37 , ,

Kia Sorento odlicen

6 290 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 12:57 , ,

Kia Sephia

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
09 ноем. 15:24 , ,

Kia Rio 1.5 CRDI klima elektrika -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
17 окт. 17:28 , ,

Kia Sportage 4x4 -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
07 септ. 22:54 , ,

KIA SEPHIA -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 17:29 , ,

Kia Carnival -06

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Kia | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации