Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Kia cee´d

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Kia cee´d | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP KIA CEE"D/ PLIN A-TEST/ FULL OPREMA/ REGISTRIRANA/ ZAME

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:35 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

5 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 20:46 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Скопје

KIA C'eed 1.6 CRDI 2013 AVTOMATIK NAJ FUL OPRMA FABRIKA

8 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 18:33 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

KIA CEED 2010

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 10:36 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA KIA CEED 1.6 CRDI 90KS 2008g!

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 22:26
Link:
Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Струмица

Kia Ceed SW 1.6 CRDI, Registrirena cela godina

6 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
03 апр. 11:17 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
27 мар. 16:20 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Струмица

Kia Ceed 1.6 66kw 90ks 2007

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kia ceed 1.4 benzin

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
08 мар. 18:38 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Куманово

KIA CEED 1.6CRDI 115ks 16V

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 16:59 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kia ceed

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Велес

KIA CEED 1,4 CRDI - 2013 - A.C. AVTO ALEX

7 980 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
14 фев. 10:32 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Крива Паланка

KIA CEED 1.4i 80kw 109ks BENZIN/PLIN ATEST NEUVEZENA

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 22:46 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

kia seed

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 14:05 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

KIA CEED SPORTY WAGON 1.4 66kw FACELIFT MODEL KAKO NOVA TOP

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
14 дек. 20:11 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Делчево

Kia Cee'd SW 2013

7 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 300 000 - 349 999
16 ноем. 22:58 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 окт. 23:27 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 20:19 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kia Ceed

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
28 септ. 22:05 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Велес

Kia Ceed GTLine 2022god. 7godini garancija

19 890 ЕУР

Година: 2022
Километража: 20 000 - 24 999
24 септ. 20:54 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам Kia Ceed

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
21 септ. 16:53 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kia ceed

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
06 септ. 01:52 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

kia ceed 2011 1.6 crdi (dizel)

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
02 септ. 15:53 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kia ceed 2012 od prv gazda 1.4 90ks so 110.000km

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
11 авг. 16:52 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Скопје

KIA CEED 1.4 PETROL 100KS 2019G STILE

14 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
13 јул. 09:37 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. (MODEL 2010)

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун. 22:47 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava KIA CEE'D CRDI

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 08:30 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. (GT LINE)

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 13:15 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Центар

KIA CEED GT Line 1.5i 160ps AUTOMATIC FULLL

1 ЕУР

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
06 мај 07:13 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

KIA CEED 1.4 66kw FACELIFT MODEL KAKO NOVA E UVOZ SVAJCARIJA

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 17:26 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kia Cee'd 2006

3 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 14:04 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kia Cee'd 2010 facelift 1.4 66kw uvoz Svajcarija kako nova

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 01:03 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED GT 1.6GDI 204KS. TURBO ����

13 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
28 септ. 12:50 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Крива Паланка

Kia Ceed 1.6CRDi 90ks facelift moznost na rati 2011

5 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 15:52 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kia Ceed 2006

3 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 10:11 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Тетово  ·  Брвеница

Kia ceed

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 јул. 06:20 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Тетово  ·  Брвеница

Kia Ceed

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 12:15 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Центар

Kia Ceed 2009

4 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
29 јун. 00:21 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Валандово

Kia Ceed vo odlicna sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 14:52 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Делчево

Kia Ceed 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 16:17 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kia Cee'd karavan benzin plin 1-4l 16v motor

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: > 500 000
16 апр. 21:04 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Гостивар

Kia Ceed 1.6gdi 135ps

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
16 фев. 22:14 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

Kia Cee'd 1.4 66kw benzin plin

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 13:55 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kia ceed so fabricki vgraden plin

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек. 09:28 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kia Ceed 2011 dizel

301 350 МКД

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
21 дек. 22:09 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kia Ceed прв газда, редовен сервис

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 10:16 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Kia Cee'd 1.4 2009

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
07 окт. 09:28 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Делчево

Kia Ceed 1.6 CRDI 80kw 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 јул. 07:33 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kia ceed sw

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Kia cee´d | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации