Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кичево

Lada , 7
Opel , 1
Citroën , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор lada niva,по категорија Автомобили,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: lada niva | Сите | Автомобили | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 јун. 22:02 ,

Lada Niva

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 20:07 ,

Citroen C5 Mozna zamena za Terenec

2 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 21:29 , ,

Lada Niva

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
14 окт. 10:31 ,

Lada Niva 1.7 4x4 -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
15 авг. 14:10 ,

Lada Niva - 00

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
22 фев. 09:21 , ,

Lada Niva -06

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
20 јан. 15:20 ,

LADA NIVA 4x4 SUV 1.7 benzin /plin -97

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
19 дек. 09:00 ,

Lada Niva -04 extra sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
18 дек. 19:39 ,

Opel Meriva -04 moze zamena

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување lada niva | Сите | Автомобили | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Lada niva во категорија Автомобили | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • Lada niva во категорија Земјоделски животни
  • Lada niva во категорија Автомобили | Lada
  • Lada niva во категорија Автомобили | Dacia | Duster
  • lada niva во категорија Автомобили | Lancia
  • lada niva во категорија Автомобили | Opel | Corsa
  • Lada niva во категорија Автомобили | Fiat | Uno
  • lada niva во категорија Возила
  • Lada Niva во категорија Автомобили | Ford
  • Lada niva во категорија Автомобили | Renault | R 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации