Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Opel Meriva

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Meriva | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN/PLIN 2004 Full oprema

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 650 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Вчера 02:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava opel meriva 1.7 cdti

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
17 апр. 12:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Велес

Opel meriva 1.6 benzin

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
17 апр. 10:06 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Кочани

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS 2011 ECOFLEX !

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Охрид

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition automatic

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 12:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Чаир

Opel Meriva 1.3cdti od 2012

1 МКД

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO NOVA - 12 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
01 апр. 10:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Центар

OPEL MERIVA 1.4 2011

7 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар. 16:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Тетово

SE PRODAVA OPEL MERIVA-A1.6 TNG ODLICNO SOCUVANA

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 мар. 16:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Струмица

Opel meriva 1.7 92kw

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 20:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Meriva 1.6 benz/plin. registrirana do 28.12.2024

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 07:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101.KS 04.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 17:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava opel meriva

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 17:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Meriva 1.7 cdti

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Велес

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 2014 - A.C. AVTO ALEX VELES

5 980 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 20:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Meriva 1.3cdti 2013

5 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
21 фев. 20:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Центар

Opel meriva B

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 23:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Meriva B 2014

5 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 19:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.6 TNG 2003

1 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 19:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3 dizel 2009 Godina ecoflex

10 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
17 јан. 09:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA OPEL MERIVA 1.7CDTi/ISUZU/REG.CELA GODINA

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
06 јан. 00:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Чаир

Opel Meriva 1.3 cdti 2012

5 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 13:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Виница

Продавам опел мерива 2010

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 дек. 23:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Opel Meriva B

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 00:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Чаир

Opel Meriva 1.3 cdti ecoflex 2012

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 14:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAVI 2011 EU5 130 KS (AUTO ZVEKI)

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 06:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Виница

Opel meriva 1.7 proizvedena 2004

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 06:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Виница

Opel merivs 1.7 proizvedena 2004 vo dobra sostajba

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 20:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Дебар

Se prodava

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 21:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продавам OPEL MERIVA 1.3

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 ноем. 04:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Виница

Opel meriva

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
17 ноем. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Крива Паланка

OPEL MERIVA 1.4 BIFUEL -08 BENZIN PLIN MAKS AUTO M

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 22:49 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Чаир

opel meriva 1.3cdti ecoflex 70kw 2012

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 06:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Кочани

Opel Meriva 1.7CDTI 125hp

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 20:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

OPEL MERIVA 1.4 TNG

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 11:44 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Meriva 1.7cdti 2003 god

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 17:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Куманово

Opel Meriva 1.3D

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 23:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Meriva 1.7 cdti diesel 2003god

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
06 септ. 01:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Радовиш

Se prodava

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 15:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Тетово  ·  Теарце

Opel Meriva

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 12:44 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Тетово  ·  Теарце

Opel Meriva

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 12:44 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Тетово  ·  Теарце

Opel Merivs

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 12:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Merva

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 10:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Meriva 1.6 2006

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 01:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Струмица

Se prodava Opel Meriva

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 јул. 11:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Струга

Opel Meriva 1.7tdi 2004

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
26 јун. 09:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Opel Meriva 1.7CDTI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 19:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Кичево

Opel Meriva 1.6 benzin 2004 74 sw Ekstra Socuvano.

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
28 мај 19:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101 KS.04.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 799 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Meriva | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации