Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Opel , 133
Audi , 3
Peugeot , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Ford , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Corsa,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Corsa | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мај 21:34 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 55KW UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 09:56 ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 16:52 ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2006

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
28 апр. 08:06 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 фев. 10:41 ,

Opel Corsa 1.0

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 01:25 ,

Opel Corsa 1.7cdti dizel 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 10:16 ,

Opel Corsa

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 14:19 , ,

Opel Corsa 1.6 sport 16v full oprema

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 21:52 ,

Opel Corsa D 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
30 апр. 10:09 ,

Corsa C 1.3 Cdti

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 09:42 ,

Opel Corsa 1.0 socuvana 2001

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
26 дек. 05:39 ,

Opel corsa c 1.2 lpg

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 10:27 ,

OPEL ASTRA G CARAVAN 1.4 BENZIN 16V 90KS

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 13:49 ,

Opel Corsa 1.2 benzin -02

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 22:56 ,

Opel Corsa

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг. 22:56 ,

Opel Corsa

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 мај 22:51 ,

***OPEL CORSA 1.3 CDTI 2008***

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 01:11 ,

OPEL Corsa C 1.2 Twinport

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
16 мар. 17:54 ,

Opel Corsa 1.7

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 00:36 ,

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 15:02 ,

OPEL CORSA 1.2

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 23:01 ,

Opel Corsa

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 22:53 ,

Opel Corsa

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 10:12 ,

Opel Corsa C

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
31 авг. 01:28 ,

Opel Corsa b plin benzin

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
22 авг. 12:53 ,

Opel Corsa 1.7 DTI -03

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 14:24 ,

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 17:27 ,

Opel Corsa 1.3 cdti -04

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 14:07 ,

Opel Corsa 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 40 000 - 44 999
04 јул. 17:32 ,

Opel Corsa C 1.0 so A-test plin i klima unikat

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 13:09 ,

Opel Corsa 1.2 -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 40 000 - 44 999
23 јун. 15:49 ,

Opel Corsa

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 21:30 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI 170KS GT SPORT ORGINAL

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 19:06 ,

OPEL CORSA 1.4 TWINPORT -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 19:31 ,

Opel Corsa 1.2 16v -03

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 07:46 ,

Opel Corsa C 1.2 16v Twinport

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
08 фев. 21:55 ,

Opel Corsa 1.3cdti

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 10:46 ,

Opel Corsa ekstra sostojba

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 08:15 ,

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 12:21 ,

Opel Corsa Automat

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
17 ноем. 21:54 ,

OPEL CORSA 1.4 SPORT BENZIN CH

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 18:06 ,

Opel Corsa 1.7dti full oprema Moze zamena

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 09:30 ,

Opel Corsa D 1.2 -07

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
24 окт. 18:07 ,

Opel Corsa 1.4

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
16 окт. 12:43 ,

Opel Corsa C 1.7

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 22:49 ,

OPEL CORSA 1.4TWINPORT FULL od SVAJCARIJA

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Corsa | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • corsa во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • Corsa во категорија Автомобили | Audi | A6
  • corsa во категорија Автомобили | Volvo
  • Corsa во категорија Бродови и Водни скутери
  • Corsa во категорија Автомобили | Smart | ForTwo
  • corsa во категорија Мопеди (под 50cc)
  • Corsa во категорија Автомобили | Peugeot
  • Corsa во категорија Возила
  • corsa c во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf
  • corsa во категорија Автомобили | Opel | Astra

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации