Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Opel , 190
Audi , 6
BMW , 5
Peugeot , 4
Ford , 3
Renault , 3
Citroën , 2
Rover , 2
Seat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: opel astra | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 22:27 Автомобили , Куманово , Липково

Opel astra H

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 22:25 Автомобили , Куманово

Opel astra G 1998 |18..16

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
07 јун. 11:32 Автомобили , Куманово

Opel Astra G Bertone cabrio 2.2 Dizell

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 09:59 Автомобили , Куманово

Opel Astra h

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 14:09 Автомобили , Куманово

Opel Astra J Sedan 1.6 2015

10 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
09 апр. 22:24 Автомобили , Куманово

Opel Astra H 1.7 CDTI , 74 kw, 2006 god / Опел Астра 1.7

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 13:28 Автомобили , Куманово

Opel Astra

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 17:11 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1999

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
26 јан. 11:53 Автомобили , Куманово

Opel Astra H 1.4

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 10:30 Автомобили , Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 ноем. 02:02 Автомобили , Куманово

Otkup na avtomobili

06 ноем. 19:17 Автомобили , Куманово , Липково

Opel Astra za delovi

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
31 окт. 15:43 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.6 twinport

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 10:28 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1,7 CDTI 101 KS/ 74KW

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
14 септ. 11:16 Автомобили , Куманово

Ok Rent a Car Kumanovo

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
20 авг. 21:16 Автомобили , Куманово

Se ....proda

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
10 авг. 14:19 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.7 GTI 2001

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: > 500 000
09 авг. 21:38 Автомобили , Куманово

Opel Astra F 1.7 DTI

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 08:09 Автомобили , Куманово

Opel Astra 2001 povolno

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 01:39 Автомобили , Куманово

Opel Astra G 2.0 DIZEL

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 08:49 Автомобили , Куманово

Otkup i zamena na avtomobili i motori

18 јан. 08:22 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.9cdti 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 15:21 Автомобили , Куманово

Opel Astra H 1.7cdti sport 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 10:52 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.6 benzin metan 2004

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 19:34 Автомобили , Куманово

Opel Astra dizel 2002

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 20:26 Автомобили , Куманово

Prodazba na Opel Astra H

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 14:10 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.7 CDTI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 12:35 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.7 Dizel

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 01:58 Автомобили , Куманово

Opel Astra G 1.8 tbg 1999

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 10:05 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.8 benzin plin 1995

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 21:08 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.7 Dizel

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:37 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.7 H dizel 2004

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 18:51 Автомобили , Куманово

Opel AstraG 1.6

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 16:28 Автомобили , Куманово

Se prodava

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 19:40 Автомобили , Куманово

Opel Astra 1.6 - Kumanovo-Cena Po Dogovor

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 20:01 Автомобили , Куманово

OPEL ASTRA H 1.9 DIESEL 2005 G.REG.DO 04.2021.SO Z.KARTON

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 15:05 Автомобили , Куманово

Se Prodava Opel Astra G top socuvana

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 10:27 Автомобили , Куманово

OPEL ASTRA G CARAVAN 1.4 BENZIN 16V 90KS

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 02:09 Автомобили , Куманово

Opel Astra -01

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 45 000 - 49 999
31 окт. 19:16 Автомобили , Куманово

Prodavam

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 45 000 - 49 999
19 окт. 02:20 Автомобили , Куманово

Opel astra

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
30 авг. 13:18 Автомобили , Куманово

Opel astra H 1.8

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување opel astra | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации