Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 09:23
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra H

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 01:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 2004 74kw 101ks

2 700 МКД Намалена цена

07 ноем. 19:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Продавам кола

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 22:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Prodazba na koli

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 07:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7 H 2004

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 11:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Se Prodava Opel Astra 1.6

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 12:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra H GTC / 1.7 / 74 KW / Diesel

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 21:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Se prodava opel

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
03 ноем. 15:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 01:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7 H 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 09:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 авг. 17:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110KS

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 13:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 19:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA H GTC 1.7 101ks 2007G (Registrirana do Maj 2022)

3 849 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 19:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra H gtc 1.7 101ks 2007 registrirana

3 849 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 20:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra G karavan

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 11:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 13:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7 CDTI H 100ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 00:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra dizel 2005 itno

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
20 септ. 01:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Open Astra 2000

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
18 септ. 19:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Open Astra 2000

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
16 мај 13:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.9 dizel 2006

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 01:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1994 registrirana

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
09 фев. 16:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra H

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 17:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Se prodava Sefriolet Aveo i Opel Astra

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 13:49 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra H 1.3 90hp vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel astra f 1.6

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
16 јун. 10:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7 CDTI

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 16:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA BERTONE

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 10:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101 KS COSMO FABRICNA NAVI

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 21:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7 CDTI

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 20:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra Cosmo 1.4 140 ks vo odlicna sostojba

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
05 окт. 13:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 01:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra h 1.7 cdti -08 125hp

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг. 22:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
20 авг. 13:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7 tdi

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 18:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA GTC 1.7 ISUZU 101 ks

3 750 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 22:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra Cabrio 1.9 102kw

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
06 авг. 18:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra Essenttia

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул. 22:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra Cosmo 1.4 140 ks

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
03 јун. 14:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 14:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra 1.7cdti 74kw 101ks -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 21:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra enjoy -10 Itno

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 21:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra G

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 16:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra

550 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
27 септ. 14:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra g caravan

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 00:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL Astra 1.7 CDTI

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 17:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA 1.7 74kw 101ks

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 22:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

OPEL ASTRA 1.7 74kw 101ks

3 749 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации