Објавени: мај 05 2020 03:58

Opel Astra 1.7 CDTI

ЕУР

Објавени: мај 05 03:58
Прегледи: 6
Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI
Oprema * COSMO *
Kolata e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme. Povekje informacii na 078 308 752!!!
Okolu cenata ima prostor za dogovor na lice mesto.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
078308752

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации