Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Vectra | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Vectra | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 16:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra OPC

6 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг. 22:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам или менувам вектра с,за помало возило.

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
03 јул. 09:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra C moze i zamena za pomalo vozilo

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
03 мај 22:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Opel Vectra 2.0 бензин-плин год.1996

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 21:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Opel Vectra 2.0 бензин-плин год.1996

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 15:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel vektra 1.8

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 16:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Open Vektra 1.8

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 15:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra limited edition

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
05 јан. 15:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra B 2.0 136ks 1996

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 15:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA 1.6 8V

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 2.0 DTI

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 07:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel vectra c 1.8

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 12:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel vectra c

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 09:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
30 дек. 10:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra C

35 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
05 дек. 14:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
24 окт. 18:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra b

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 11:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 18:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra C 3.0 cdti

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 14:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 17:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA C 2.0 DTI

2 850 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
04 окт. 21:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
27 септ. 16:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vektra 2000 kubika

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
05 јул. 12:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 2.2 direkt benzin 150 ks.

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 11:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vektra 1.7 TD -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 04:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel VectraB 2.0 plin bezin

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 11:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA 2.0

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 22:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra C 2.2 dizel

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 20:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 16:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 14:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA C 1.9CDTI 110KW 150PS

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 20:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA 2.0 DTI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 21:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 2.0di

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 70 000 - 74 999
14 авг. 11:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 2.2 GTS

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 18:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra B 2.0 TDI

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
29 јул. 09:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 2.0di

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
24 јул. 11:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA 2.0DI

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
22 јул. 04:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel vectra 2.0di

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
28 мај 13:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA 1.8 PLIN ATEST

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 20:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 2.0 dizel

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
24 апр. 16:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
20 апр. 19:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 1.9 tdi

5 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 17:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VECTRA

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 19:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
23 фев. 22:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 1.9 cdti

6 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 19:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 13:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra ekstra sostojba

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 окт. 15:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra 1.7 TD -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
01 окт. 21:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra -97

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Vectra | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации