Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Audi , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Kia , 1
Opel , 1
Seat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf3,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf3 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 01:06 ,

Golf3 tdi 66Kw

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
30 мар. 20:58 ,

VW Golf 3 1996

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
21 дек. 00:45 ,

VW Golf 3 benzin plin 1995 itno

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 01:46 , ,

Golf3

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 19:01 ,

VW Golf 3 1.6 benzin

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 09:57 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 , ,

VW Golf3 1.9TDI

999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 19:10 , ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 18:31 , ,

VW Golf

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
12 дек. 01:02 ,

Seat toledo 1.9 TDI 110ks.zamena so golf3.vento zacuvani

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
30 окт. 08:39 ,

VW Golf 3 -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 00:33 ,

Golf3

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 17:25 ,

VW Golf

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
27 ноем. 16:44 , ,

VW Golf 3

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 11:55 , ,

VW Golf

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 15 000 - 19 999
18 окт. 17:23 , ,

VW Golf3

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 13:05 ,

VW Golf 3 TDI

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 400 000 - 449 999
26 јул. 12:31 , ,

VW GOLF 2

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 100 000 - 109 999
13 јун. 16:13 ,

VW Golf 3 1.9 TD

Година: 1994
Километража: 30 000 - 34 999
24 апр. 17:47 , ,

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 15:38 ,

VW Golf3 karavan 1.9 TD REMONT TETOVO PRAVEN

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 22:54 ,

VW Golf 3

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 08:47 , ,

VW Golf3 1.9 obicen dizel

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
26 јан. 16:35 , ,

VW Golf3 1.9 obicen dizel moze zamena

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
17 окт. 02:17 ,

VW Golf 3 Tdi karavan

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
16 септ. 20:12 ,

Golf 3 1.4

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 12:41 , ,

VW Golf 3

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 20:15 ,

VW Golf 3 itno

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 13:20 , ,

VW Golf

1 900 ЕУР

Година: 50-тите
Километража: 20 000 - 24 999
18 јан. 19:17 ,

VW GOLF 3

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
08 септ. 23:58 ,

VW Golf3 tdi 90kd

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 18:15 , ,

VW Golf 2.0 benzin plin

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
17 јун. 17:41 , ,

VW Golf

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
15 јун. 12:50 ,

VW GOLF3 1.9TDI 110ka JOKER

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
19 апр. 01:23 , ,

VW Golf

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 10:41 ,

VW GOLF

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
12 фев. 03:50 , ,

VW Golf 3 tdi full oprema

2 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 23:04 , ,

VW Golf

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
10 дек. 06:24 ,

VW Golf -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
26 ноем. 16:57 ,

Citroen XM -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 22:04 ,

Kia -99

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
29 авг. 12:26 ,

VW Golf 3 tdi karavan -96

1 850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
03 мај 13:08 , ,

VW Passat dizel -92

490 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 21:21 , ,

VW Golf3 1.9 TDI -94

2 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 20:56 ,

VW Golf 3 -94 itno i mnogu plin atest

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
10 фев. 18:00 ,

VW GOLF3 -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 15:53 , ,

VW Golf 3 tdi -97

2 290 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf3 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf3 golf3 Golf3 Golf3 Golf3 Golf3 golf3 Golf3 Golf3 golf3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации