Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Renault | Скопjе

Clio , 56
Coupe , 2
Espace , 7
Kangoo , 9
Koleos , 1
Laguna , 20
Megane , 117
Modus , 5
R 18 , 2
R 19 , 4
R 4 , 3
R 5 , 1
R 9 , 5
Safrane , 1
Scenic , 34
Trafic , 2
Twingo , 7
Vel Satis , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Renault | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 апр. 05:39 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megan 3

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 14:29 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

ODLICEN RENAULT Megane II Limited/FULL/REGISTRIRAN/ZAMENA

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 11:26 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Neuvezeno Renault Clio 1.2 44kw odlicna sostojba

1 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
24 дек. 19:39 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Cilo 1.5 dci 2007 God

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 23:50 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Clio

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
17 ноем. 14:38 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

RENAULT CLIO II 1.4 / OPREMA / REG.DO 25.05.2024

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
08 септ. 00:26 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava megane...audi a3

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
07 септ. 11:29 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 1.9 dCi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.2 so oprema registrirana do 16.11.2023

1 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 20:29 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam RENAULT MEGANE !!!

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
17 авг. 17:42 Автомобили  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Scenic 1.9 DCI

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
15 авг. 16:34 Автомобили  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Scenic 1.9 DCI

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
22 јул. 00:37 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Renault Clio 7390 Eur

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 14:53 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.9d servo registriran zelen karton do 2024

1 399 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 14:28 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane - odlicna ponuda

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 10:26 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane Sedan D 1,5DCI 106

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 фев. 12:35 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5 dizel 2009 itno

750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
31 јан. 09:33 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5 dizel 2006

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 14:10 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 2015

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 08:01 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 2004

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 21:51 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1999

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 15:59 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP RENAULT CLIO 1.9D/SO OPREMA/REGISTRIRANO

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 22:17 Автомобили  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Скопjе  ·  Бутел

RENAULT GRANDE SCENIC 5+2 sedista

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
31 авг. 20:39 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Продавам Рено Клио

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
29 авг. 14:02 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Top Renault Clio so oprema registrirano zamena moze

2 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 19:14 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Reno megan 1.5 dci redizajn

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 15:47 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Renault Megane 1.2 TCE Automatik 2014

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 15:23 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 1.2TCE Automatic 2014

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 21:36 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

original clio km

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 03:20 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Extra Renault Megane full oprema automatic reg cela godina

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 18:25 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Laguna 2002

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
05 мар. 21:47 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5dci 2003

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 01:01 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5dci

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 10:04 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 2003

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 18:18 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 04:39 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Laguna dizel 2003

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
20 ноем. 20:13 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megana

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
05 ноем. 22:05 Автомобили  ·  Renault  ·  R 4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault 4

900 ЕУР

Година: 1991
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 20:49 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5dci 2002

900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 13:21 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks 2004 full oprema

1 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 16:50 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5dci 2006

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 01:51 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault megana

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 15:55 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane dizel 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 13:31 Автомобили  ·  Renault  ·  Modus  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Modus 2009 benzinec

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
15 јун. 11:16 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 1.4 vo odlicna sostojba

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун. 14:19 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 1.4 benzin i plin

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 20:30 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Megane 1.5 dci

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 17:40 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio benzin 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:00 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Скопjе  ·  Бутел

renault

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 18:43 Автомобили  ·  Renault  ·  Espace  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Espace 1998 dizel

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Renault | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации