Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струга

Opel , 27

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Сите | Автомобили | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 септ. 01:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra J 1.7 CDTI

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 13:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Se prodava Opel Astra H 2005

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек. 15:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 1.6 Avtomatik 52kw

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 20:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra H 1.6T

2 500 МКД

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 17:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 2005

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
15 јул. 16:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 1.4 benzin itno

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 09:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 2007 dizel

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 20:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Оpel Аstra

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
19 дек. 19:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra H 1.9CDTI -07

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 12:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
27 мај 17:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra G 2.0 dti -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 08:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 18:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra Caravan benzin plin

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 јан. 19:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel astra 1.7

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 20:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 1.7 turbo dizel vo vozna sostojba

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг. 01:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra Itno

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
21 окт. 18:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 16:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
05 окт. 18:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 10:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 1.8 Diesel i fellgi za Mercedes

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 13:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra od Svajcaria

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар. 00:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 18:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra -07

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 2.2 Dizel -03 ITNO

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 16:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra 1.9 Karavan cdti -08

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 22:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

OPEL ASTRA G -07

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 20:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra Coupe BARTONE -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra | Сите | Автомобили | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации