Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Свети Николе

Seat , 21
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Seat,по категорија Автомобили,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Seat | Сите | Автомобили | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 апр. 15:34 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 18:28 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Свети Николе

Seat Altea

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 09:10 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Seat Leon

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
18 мар. 14:32 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

SEAT LEON 1.9 TDI -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 19:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Seat Leon 1.9 tdi

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Seat Leon

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:08 Автомобили  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Свети Николе

Seat Toledo 1.9 110 TDI -00

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
29 мар. 14:29 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Свети Николе

Seat Ibiza 1.9tdi 131ks

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 11:24 Автомобили  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Свети Николе

Seat Toledo

530 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
16 дек. 20:30 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Свети Николе

Zastava 101 extra sostojba

Година: 1987
Километража: 80 000 - 84 999
23 окт. 18:58 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Свети Николе

Seat Ibica

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 01:17 Автомобили  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Свети Николе

Seat Cordoba 1.9 tdi 90ps klimatronik

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
17 апр. 01:46 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Свети Николе

Seat Ibica

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Свети Николе

Seat Alhambra

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
07 дек. 10:20 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Свети Николе

Seat Ibiza 1,4 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 18:08 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Свети Николе

Seat Ibiza 1.9TDI

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
17 мар. 20:58 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Seat Leon 1.6 SR

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
09 мар. 10:01 Автомобили  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Свети Николе

Seat Cordoba 1.4 -98

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 13:54 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

SEAT LEON FR 1.9TDI 150ks UNIKAT -03 mozna zamena

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 11:42 Автомобили  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Свети Николе

Seat Cordoba -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 08:43 Автомобили  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Свети Николе

Seat Toledo -92 vo vozna sostojba moze i za delovi

300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 14:24 Автомобили  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Свети Николе

Seat Toledo moze i za delovi -92

300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Seat | Сите | Автомобили | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации