Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Seat , 869
Opel , 140
Audi , 78
BMW , 53
Peugeot , 53
Renault , 42
Ford , 41
Citroën , 40
Fiat , 24
Alfa Romeo , 19
Nissan , 13
Toyota , 11
Mazda , 9
Škoda , 7
Hyundai , 6
Kia , 6
Honda , 5
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор seat leon,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: seat leon | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 апр. 15:53
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 13:49
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 14:51
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

Seat Leon Fr 1.4tsi 90kw Swiss Fabrika 2013/12

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 20:14 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

Seat Leon 1.9 tdi 77kw 2006

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:16
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!!

10 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:04 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:04 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:04 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 3008 1.6HDI 84KW 94000KM Allure

9 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 15:45 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:05 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon FR 2.0tdi 150ks.2013g

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 13:12 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Радовиш

SEAT Leon 1.6

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:38 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:37 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.2TSI 2014 AUTO KODEKS

7 590 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:22 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

Seat Leon 1.9 tdi Copa

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:46 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 19:18 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 14:31 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks 2011g

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 12:30 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 12:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 10:12 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 10:11 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 10:11 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 07:49 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
11 апр. 07:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 06:48 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON 1.4 со плин, Неувезена

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 22:00 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Se prodava

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 15:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 15:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 14:03 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon FR 2.0TDi 170ks NAVI/XENON MOZNOST NA RATI - 2013

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 13:06 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 12:56 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 12:55 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

Seat Leon FR 110ks ful oprema

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
09 апр. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.9 TDI

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 14:28 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA SEAT LEON 1.0 TSI 115KS DSG A/TSTYLE 2018G

12 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
08 апр. 13:49 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 11:54 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Стегнато количе

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 09:01 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 20:55 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.9 tdi 77kw 105ks 2009g

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 15:53 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

10 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:57 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 11:28 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Велес  ·  Градско

Seat leon 2.0 103 kw

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.9tdi 2008god Avto M&S

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 18:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 18:10 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

Seat Leon 1.9 TDI 2009 Nov Uvoz ��������

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр. 12:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

RADIO ANDROID (GOLF,POLO,EOS,JETTA,TOURAN,SEAT,PASSAT,CC)c

7 500 МКД Намалена цена

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
04 апр. 11:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

Seat Leon Fr 2.0 150ks panorama

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување seat leon | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации