Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Vespa GTS

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Моторцикли (над 50cc) | Vespa GTS | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 дек. 17:55 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa GTS 300 ABS ASR

4 200 ЕУР

02 окт. 11:13 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

НОВА ВЕСПА

5 800 ЕУР

12 септ. 14:52 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa 300 GTS

5 850 ЕУР

09 септ. 16:15 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава

5 850 ЕУР

03 септ. 21:08 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Охрид

Vespa GTS Super Sport 300cc Racing Sixties

5 350 ЕУР

10 септ. 13:56 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa GTS 250

2 900 ЕУР

Година: 2010
24 мај 18:23 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

BARAM VESPA GTS DO 3000e

Година: 2010
24 мај 14:53 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Битола

Vespa GTS sport 300 hpe Rizoma retrovizori vespa vetrobran

5 000 ЕУР

Година: 2020
21 мај 03:13 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvam vespa gts300

Година: 2011
10 септ. 08:09 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Охрид

Vespa Piaggio T5 150

Година: 1990
10 апр. 23:23 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa GT 200

2 100 ЕУР

Година: 2004
30 мар. 10:06 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa GT200 moze zamena za kola

Година: 2004

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Моторцикли (над 50cc) | Vespa GTS | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации