Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Vespa

Drug model , 34
GTS , 12

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Моторцикли (над 50cc) | Vespa | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мар. 17:45 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa 125cc

600 ЕУР

10 дек. 17:55 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa GTS 300 ABS ASR

4 200 ЕУР

02 окт. 11:13 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

НОВА ВЕСПА

5 800 ЕУР

12 септ. 14:52 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa 300 GTS

5 850 ЕУР

09 септ. 16:15 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава

5 850 ЕУР

03 септ. 21:08 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Охрид

Vespa GTS Super Sport 300cc Racing Sixties

5 350 ЕУР

31 авг. 18:03 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Струмица

Delovi za vespi 50c 4t 125c 4t 150c 4t

150 ЕУР

15 јул. 15:40 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

MotoB Scooter 2012 PESARO 50

850 ЕУР Намалена цена

05 мај 21:29 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Куманово

Motorcikl marka yiying 150 cc

500 ЕУР

27 апр. 11:39 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa Quingin

790 ЕУР

29 септ. 16:33 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Охрид

Yuing 125 cc

450 ЕУР

Година: 2009
10 септ. 13:56 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa GTS 250

2 900 ЕУР

Година: 2010
24 мај 18:23 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

BARAM VESPA GTS DO 3000e

Година: 2010
24 мај 14:53 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Битола

Vespa GTS sport 300 hpe Rizoma retrovizori vespa vetrobran

5 000 ЕУР

Година: 2020
20 авг. 09:27 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skuter Vespa

350 ЕУР

Година: 2008
21 мај 03:13 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvam vespa gts300

Година: 2011
05 окт. 15:02 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa marka Znen

Година: 2006
17 септ. 16:48 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Vespa 125 cc

Година: 2010
10 септ. 08:09 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Охрид

Vespa Piaggio T5 150

Година: 1990
13 јун. 20:53 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Vespa

20 000 МКД

Година: 2005
25 мај 01:17 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Струмица  ·  Василево

VESPA OCHER 150CC

350 ЕУР

Година: 2007
22 апр. 10:25 Скутер  ·  Vespa  ·  Sei Giorni  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa Sei Giorni

6 200 ЕУР

Година: 2018
25 дек. 21:09 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa Piaggio

5 000 ЕУР

Година: 2014
11 авг. 17:31 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Гостивар

Vespa 125

650 ЕУР

Година: 2007
17 мај 13:53 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Неготино

Dva Skuteri

Година: 2000
01 мај 03:12 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Indian 50cc pali vozi

200 ЕУР

Година: 2006
11 мар. 13:03 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ER SI Yamaha zuma 150cc

700 ЕУР

Година: 2012
18 јан. 01:23 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Струмица

Arora 150cc

199 ЕУР

Година: 2008
18 ноем. 09:32 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Skuter 150cc

420 ЕУР

Година: 2006
16 септ. 14:36 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Yiying 150 cc

300 ЕУР

Година: 2008
05 јул. 23:28 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Vespa

Година: 2006
26 јун. 11:45 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Велес  ·  Чашка

Hamachi 7000 km 2016 kako novo

550 ЕУР

Година: 2016
12 апр. 10:23 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MOTOR TUMOPAR 150cc EXTRA POVOLNO

Година: 2008
10 апр. 23:23 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa GT 200

2 100 ЕУР

Година: 2004
25 септ. 21:41 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Битола  ·  Могила

VESPA 150cc -14

450 ЕУР

Година: 2014
10 јун. 14:35 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Петровец

Vespa 150cc -06

250 ЕУР

Година: 2006
30 мај 09:38 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vespa -91 150cm3

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
24 мај 08:23 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa Longia -07

300 ЕУР

Година: 2007
30 мар. 10:06 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa GT200 moze zamena za kola

Година: 2004
23 мар. 21:55 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Битола

VESPA ODLICNO SOCUVANA

430 ЕУР

Година: 2008
23 мар. 13:00 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Радовиш

Vespa vo super sostojba

250 ЕУР

Година: 2010
08 фев. 18:35 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vespa -07 itno

250 ЕУР

Година: 2007
09 септ. 11:32 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skuter 125ccm3 Vespa retro

39 900 МКД

Година: 2014
23 авг. 16:24 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa Truva 125cc -08

250 ЕУР

Година: 2008
18 мај 09:34 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Skuter vo dobra sostojba

450 ЕУР

Година: 2010
20 мар. 18:04 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Кочани

Vespa WARRIOR 125 kubika

750 ЕУР

Година: 2011
07 јан. 13:58 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Motor TUMOPAR

350 ЕУР

Година: 2007

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Моторцикли (над 50cc) | Vespa | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации