Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 15:47 Патнички возила , Струга

Mercedes benz

14 септ. 16:46 Товарни и Влечни возила , Струга

Mercedes Sprinter 515

10 500 ЕУР

25 мар. 10:09 Товарни и Влечни возила , Струга

Mercedes-Benz

25 мар. 09:31 Товарни и Влечни возила , Струга

Mercedes-Benz 32-40

27 авг. 12:34 Патнички возила , Струга

Mercedes 413cdi 2004

5 500 ЕУР

13 јул. 22:11 Патнички возила , Струга

Mercedes 413 2003

6 000 ЕУР

31 мај 19:53 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz 413 2004

6 000 ЕУР

12 фев. 16:44 Патнички возила , Струга

Mercedes benz sprinter 515cdi

29 ноем. 16:22 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

24 мар. 12:39 Товарни и Влечни возила , Струга

Mercedes-Benz Vito 109 2007

7 000 ЕУР

02 дек. 12:52 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Vito 113 maxi -13

13 500 ЕУР

28 септ. 09:43 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

22 септ. 23:55 Патнички возила , Струга

Mercedes sprinter 515

1 ЕУР

31 мар. 19:10 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter 516

24 000 ЕУР

06 мар. 22:01 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter 518 cdi

28 000 ЕУР

16 фев. 17:27 Товарни и Влечни возила , Струга

MERCEDES VITO

4 500 ЕУР

28 дек. 11:42 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

17 000 ЕУР

28 дек. 10:46 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

25 000 ЕУР

03 ноем. 12:51 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

25 000 ЕУР

19 септ. 23:13 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

20 000 ЕУР

18 септ. 23:37 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

33 900 ЕУР

07 апр. 22:59 Товарни и Влечни возила , Струга

Mercedes-Benz 813

3 500 ЕУР

03 апр. 21:25 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter 515

21 000 ЕУР

09 фев. 22:16 Градежни машини , Струга

Gradezni masini

8 500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации