Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на комбиња и камиони

Citroen , 143
DAF , 564
MAN , 1
Volvo , 661
Ford , 493
Volkswagen , 371
Iveco , 938
Zastava , 162
Kia , 33
MAN , 1753
Mercedes-Benz , 2154
Nissan , 34
BMC , 6
Opel , 48
Peugeot , 167
Renault , 259
Scania , 719
Citroën , 1
Fiat , 20
Ford , 7
Mazda , 1
Opel , 1
Renault , 1
Zastava , 2

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на товарни и влечни возила, и тоа огласи за продажба на камиони, продажба на комбиња, продажба на полуприколки, платформи, цистерни, и друго.

23 апр. 16:06
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Неготино

Volvo FH 420

23 500 ЕУР

06 мар. 09:02
Линк
Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kamion Iveco

6 500 ЕУР Намалена цена


Денес 11:22 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Скопjе  ·  Сарај

Vario 818 atego sprinter

1 ЕУР

Денес 00:09 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Неготино

DAF MEGA 105/410

Вчера 10:33 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Volvo F400

1 ЕУР

Вчера 09:12 Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Куманово

PEUGEOT BOXER 2.2HDI 2008 NEUVEZUVANO

7 500 ЕУР

23 апр. 20:27
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGS  ·  Тетово

MAN Kombi TGE 3.180

25 000 ЕУР

23 апр. 19:21 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Тетово

Atego

1 ЕУР

23 апр. 16:06
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Неготино

Volvo FH 420

23 500 ЕУР

23 апр. 13:46 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  816  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

816 god 2010 blutec 5

816 ЕУР

23 апр. 13:19 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R440  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Scania Euro 6

2 ЕУР

23 апр. 13:17 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R440  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Scania Euro 6

2 ЕУР

23 апр. 13:10 Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Скопjе  ·  Скопје

Peugeot Boxer 2.2 HDI, 2009 god

8 500 ЕУР

23 апр. 11:25 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Карпош

DAF XF Euro 6 Mega

14 000 ЕУР

23 апр. 11:20 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  P 380  ·  Скопjе  ·  Скопје

Scani P280 Hladnjača + Rampa

21 700 ЕУР

23 апр. 11:20 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Карпош

DAF XF Euro 6 Mega

14 000 ЕУР

23 апр. 10:53
Линк
Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 410  ·  Скопjе  ·  Илинден

SCANIA R410/ WIELTON

47 000 ЕУР

23 апр. 10:46
Линк
Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 410  ·  Скопjе  ·  Илинден

SCANIA R410/ WIELTON

47 000 ЕУР

23 апр. 10:08 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Неготино

Kamion Volvo 2013

24 000 ЕУР

23 апр. 10:08 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Неготино

Volvo FH

12 000 ЕУР

23 апр. 06:55
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MAN TGX480

Продажба на камиони


На Пазар3.мк се продаваат половни камиони од повеќе брендови. Најзастапени се DAF, MAN, Volvo, Iveco, Volkswagen, Mercedes, Nissan, Scania и други. Доколку продавате или сте заинтересирани за купување на половен камион, ова е вистинското место за Вас! Преку Пазар3.мк може брзо и едноставно да продавате или купувате камиони.


Во оваа категорија се продаваат и миксери за бетон, приколки, полуприколки, цистерни, шлепери, кипери, и камиони кои поседуваат различни еуро стандарди.Продажба на комбиња


Mercedes-Benz Sprinter 316, VW CRAFTER, товарно возило Opel Vivaro, комбиња IVECO DAILY, Peugeot Boxer и други комбиња од повеќе брендови со различна носивост за исполнување на сите ваши потреби, ќе најдете на Пазар3. Половни комбиња во одлична состојба, по најповолни цени! Кликнете на огласот од интерес за да погледнете повеќе слики, и детален опис за карактеристиките на возилото.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации