Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија Куќи/Вили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Сите | Куќи/Вили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 окт. 18:35 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Sprat od kuka od 166m2

Број на соби: 6
15 авг. 08:44 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Vila so apartmani za iznajmuvanje vo centarot na gradot

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
07 ноем. 00:18 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kompletno opermeni apartmani za iznajmuvanje

1 ЕУР

Број на соби: > 10
06 септ. 12:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Kuka vo centar na Gevgelija

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 мар. 22:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo centarot na gevgelija

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
14 окт. 18:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

20 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
12 апр. 19:34 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SPRAT OD KUKA VO GEVGELIJA MOZE ZAMENA

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
04 апр. 17:53 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

SE IZDAVA STAN VO KUKA VO GEVGELIJA

Број на соби: 2,5
03 дек. 10:19 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se iznajmuva stan za nova godina

Број на соби: 1
22 окт. 21:24 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Trosoben stan za kuka vo Gevgelija zamena

Број на соби: 3
20 јун. 23:45 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Apartmani vo Star Dojran

Број на соби: 4
Површина: 80
06 јун. 23:44 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 50
09 апр. 22:28 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

KUKA SO DELOVEN PROSTOR VO GEVGELIJA

Број на соби: 4
Површина: 180
22 ноем. 20:46 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava luksuzen namesten stan

Број на соби: 5
Површина: 120
14 јун. 23:13 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Sprat od kuka vo Star Dojran

Број на соби: 4
Површина: 100
25 мај 16:31 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava trosoben namesten stan vo Gevgelija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 мај 16:01 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vikend kuka od 270m2 vo Nov Dojran

Број на соби: 5
09 дек. 12:32 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Stan i deloven prostor vo Grvgelija

Број на соби: 4
22 окт. 21:54 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se kupuva kuka stan garsonjera

16 мар. 16:54 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vikend kuka od 270m2 vo Nov Dojran

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Сите | Куќи/Вили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации