Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 13:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Komletno nov stan, pogoden za deloven prostor

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:34
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Se prodava stan vo Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 апр. 17:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan kaj Sampionce K.Voda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 00:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan na Vodno blizu Drzavna

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 23:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan vo Hotel " Park Residenc"

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kapishtec - Nov Moderen Stan so 1 spalna i nov mebel

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 21:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:19 Станови  ·  Охрид

Dolgorocno se iznajmuva stan so pogled na ezero

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na stan - garsonjera

41 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 21:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pot kiria 82m2 vo Cair

999 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

ПРОДАЖБА НА СТАН!!!!

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Se prodava stan vo Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 18:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

STAN ZA DELOVNA NAMENA KAJ CITY MAAL

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 17:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov Moderno Ureden Stan Vo Kapishtec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

K.Voda kaj Vero - Nov Stan so 2 Spalni 380e

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan od 42m2 Centar pozadi Bunjakovec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA STAN VO TAFTALIDZE UL. PRASHKA FOR RENT

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nov luksuzno opremen stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 15:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Hipodrom 53m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 46m2 so dvor vo Novo Lisice

92 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos 3

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavame ubav stan, 3 spalni vo Centar.

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 14:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOMPLETNO RENOVIRAN,VSELIV STAN VO CHENTO POSL.23-KA !!!

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 14:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Вчера 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za iznajmuvanje vo blizina na City Mall

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo Karpos 1-vo blizina na POliciskata stanica

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Renoviran namesten stan vo STROG CENTAR NA SKOPJE

8 900 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 13:53
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Dojran so odlicen pogled

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 13:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan 85m2 vo Centar

154 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben stan vo Kompleks Kosmos od 97m2 na 6kat

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan vo gradba od 92m2 na 9/12 kata Butel

1 350 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации