Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi vo gradba се на ваш дофат од само еден клик!


Ако во изминатиот период вашето пребарување на интернет се состоеше од "stanovi vo gradba", а понудата Ви се чинеше мала, тогаш Пазар3 има вистинско решение за Вас!На нашиот сајт ќе можете да купите stanovi vo gradba насекаде во Македонија и во сите населби - станови во градба хром, станови во градба охрид, станови во градба кисела вода, станови во изградба аеродром, па дури и најнови станови во изградба скопје 2021 кои чекаат на Вас!07 дек. 02:34
Линк
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Volkovo

Број на соби: 3
Вчера 19:28
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5

Денес 13:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Stanovi vo gradba vo Cair od 56m2 do 120m2

Број на соби: 3
Површина: 120
Денес 11:51 Станови , Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 350 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 19:28
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
08 дек. 17:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Ekskluzivno novogradba Kosta Shahov 66m2

125 400 ЕУР

Број на соби: 3
07 дек. 15:17 Станови , Скопjе , Центар

Stanovi vo Centar vo gradba KOLBIKO INZENERING

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 14:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
07 дек. 02:34 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Volkovo

Број на соби: 3
06 дек. 23:12
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

trosobni stanovi do Diamond mall

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 дек. 12:13 Станови , Охрид

Se prodavat novi stanovi vo Daljan,Ohrid

1 330 ЕУР

Број на соби: 2
06 дек. 11:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stanovi vo gradba vo Aerodrom

Број на соби: 2
Површина: 40
05 дек. 16:24 Станови , Скопjе , Чаир

SHITEN BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 дек. 13:43 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Volkovo (Kisela Jabuka)

Број на соби: 3
05 дек. 11:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

LUXUZNI STANOVI VO GRADBA VO MAVROVO

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 70
04 дек. 22:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stanovi vo gradba

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
04 дек. 14:50 Станови , Скопjе , Центар

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 100
04 дек. 14:09 Станови , Скопjе , Центар

Stanovi vo gradba na Vodno

1 550 МКД

Број на соби: 4
04 дек. 10:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

SE PRODAVA STAN 46 M2 -NARODNA BANKA

1 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
03 дек. 19:42 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stanovi vo Kisela voda - Rampa so dve spalni

Број на соби: 3
30 ноем. 09:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

1 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
27 ноем. 11:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Hrom

Број на соби: 2
Површина: 50
26 ноем. 14:06 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava STAN VO VLAE

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
18 ноем. 00:33 Агенција за недвижности Станови , Тетово

LAST CHANCE PONUDA NA STANOVI VO GRADBA NA V.S.BATO

1 100 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
16 ноем. 15:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
16 ноем. 10:17 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Stan so 3 spalni na V.S.Bato-NOVOGRADBA

1 200 ЕУР

Број на соби: 4
16 ноем. 01:56 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris dva stanovi vo gradba

1 450 ЕУР

Број на соби: 3
15 ноем. 11:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Novi stanovi do East Gate Mall

Број на соби: 2
Површина: 50

Дали сте знаеле: "stanovi vo gradba" спаѓа во групата на најпопуларни фрази за пребарување и објавување на огласи?Кои се предностите на купување на станови во градба / станови во изградба?Откако дознавте за популарноста на огласите со префиикс "stanovi vo gradba", она што следува е да дознаете и кои се предностите кои што ги нудат самите станови во градба за Вас!Пониски цени - цените на веќе изградени станови се далеку повисоки од оние станови во градба, а тоа е една од причините поради кои луѓето пребаруваат или објавуваат огласи од типот kupuvam "stanovi vo gradba".Ниските цени се должат и на тоа што би требале да почекате некој период додека зградата и становите се направат, но, во секој случај, заштеда си е заштеда, така?Флексибилност за преуредување - иако огромен процент од сите stanovi vo gradba се веќе испланирани или направени, сепак, во процесот на градба Вие ќе имате можност и за некој ситни или пак поголеми измени без никаков проблем.Тоа е одлично за Вас, бидејќи станот ќе можете да си го уредите токму по вашиот вкус во поглед на внатрешноста и интериерот.Огромна понуда - никогаш нема да имате проблеми при купување на stanovi vo gradba, впрочем, понудата на пазарот а воедно и на нашиот сајт е голема и таа вклучува станови во градба хром, станови во градба охрид, станови во градба кисела вода, како и станови во изградба ширум останатите градови во Македонија!Совети за купување на stanovi vo gradbaИнформирајте се за инвеститорот - за да избегнете несакани ситуации, колку и ефтини да се самите stanovi vo gradba, Пазар3 Ве советува да добиете повеќе информации за инвеститорот, бидејќи неретко се случува луѓето да бидат измамени.Изразете ја вашата идеја - со оглед на фактот што се работи за станови во градба, искористете ја предноста и разговарајте со инвеститорите за начинот на кој што би сакале да изгледа вашето идно живеалиште.На пример, ламинатот можете да го замените со нешто друго, бојата и стилот на плочките во кујната и тоалетот исто така би можеле да ги замените, и на тој начин да го уредите станот според вашиот вкус!Огласете се - преку регистрирање на оглас на нашиот сајт, Вие значително ќе ги зголемите шансите за купување на stanovi vo gradba без разлика на локацијата.Откако ќе објавите оглас, за навистина кратко време ќе бидете вчудоневидени од неверојатната понуда на станови во градба хром, станови во градба охрид, станови во градба кисела вода, станови во градба охрид, и во останатите подрачја на нашата држава.Креирајте буџет - откако ќе го распределите вашиот буџет, вие драстично ќе ги намалите шансите за да инвестирате повеќе отколку што е потребно.Тоа значи да ја пресметате целокупната инвестиција вклучувајќи ја и сумата на пари која што планирате да ја вложите за преуредување доколку е потребно.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации