Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 13:39 ,

Se izdava luksuzna kuka vo Prilep

600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Вчера 18:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 10:27 ,

Kuka vo Prilep itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 00:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
14 јун. 19:44 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
02 јун. 12:51 ,

Kuka na ulica Lenin

49 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
31 мај 13:57 ,

Kuka vo Prilep so mozna zamena za stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
29 мај 19:56 ,

Kukja vo odlična sostojba

Број на соби: 3
Површина: 70
29 мај 13:15 ,

Se prodava kukja vo Prilep

Број на соби: 3
Површина: 70
19 мај 11:35 ,

Vikendica so pomosni prostorii

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 мај 02:10 ,

Se prodava Vila nova povolno

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
11 мај 21:19 ,

Kuka vo Prilep na ul.Mice Kozar

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 апр. 09:47 ,

Итно се продава куќа

15 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
17 апр. 14:44 ,

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 5
11 апр. 13:22 ,

Продавам куќа

15 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
08 апр. 21:10 ,

Se prodava kuka

Број на соби: 3,5
Површина: 80
06 апр. 08:57 ,

Kuka na glavna ulica

Број на соби: 7
Површина: 200
04 мар. 08:59 ,

Kuka vo Centar na Prilep

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 фев. 17:44 ,

Se iznajmuva kuka (sobi)

123 МКД / месечно

Број на соби: 8
Површина: 200
21 фев. 14:30 ,

Se prodava stara kuka vo blizina na gimnazijata

Број на соби: 3
Површина: 140
21 фев. 03:42 ,

Se prodava kukja

Број на соби: > 10
13 фев. 01:45 ,

Се продава куќа

1 ЕУР

Број на соби: 10
03 фев. 11:55 ,

Kuka vo Prilep

10 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 јан. 09:11 ,

Sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 80
12 јан. 19:10 ,

Dvospratna kukja zamena za stan

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 јан. 12:48 ,

Kuka vo Prilep

80 000 ЕУР

Број на соби: 9
03 јан. 11:35 ,

Se izdava luksuzna kuka vo centarot na gradot

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
28 дек. 18:09 ,

Kuka vo Prilep

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
28 дек. 06:39 ,

Se prodava kukja

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 150
19 дек. 04:55 ,

Kuka vo Prilep

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 окт. 19:35 ,

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА

Број на соби: 3
17 окт. 18:07 , ,

Se prodava sporet

130 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации