Македонски | Shqip | English |

Прилеп | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 10:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 00:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 19:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 15:10 ,

Stara kuka so dvorno mesto

Број на соби: 4
Вчера 14:27 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 4
Површина: 80
12 јул. 14:03 ,

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
12 јул. 13:39 ,

LUKSUZNA KUKA MOZE I ZA IZDAVANJE

600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
11 јул. 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
11 јул. 18:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 јул. 09:24 ,

Kuka so dva dukani vo centar Prilep

108 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
10 јул. 15:39 ,

Tipska kuka vo Prilep

70 000 ЕУР

Број на соби: > 10
10 јул. 13:07 ,

Stara kuka od 57m2

19 900 ЕУР

Број на соби: 4
08 јул. 18:10 ,

Kuka nasproti Univerzalna sala

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 јул. 19:32 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 8
17 јун. 12:38 ,

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
09 јун. 11:46 ,

Se iznajmuva kuka vo Prilep

Број на соби: 2
Површина: 80
08 јун. 23:17 ,

Semejna kuka vo Prilep

Број на соби: 3,5
Површина: 60
08 јун. 19:37 ,

Kompletno opremena kuka vo Prilep

92 000 ЕУР

Број на соби: 10
21 мај 18:44 ,

Vseliva kuka

Број на соби: 5
16 мај 12:35 ,

Kuka vo blizina na centarot na Prilep

Број на соби: 8
Површина: 160
12 мај 04:54 ,

Kuka vo Prilep itno

22 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 мај 20:41 ,

Se prodava kujka itno!!

37 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
29 апр. 11:09 ,

KUKA VO PRILEP

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
20 апр. 18:28 ,

STARA KUKA VO PRILEP S.MALO KONJARI

Број на соби: 5
Површина: 100
05 апр. 17:46 ,

Kuka na Mirce Acev br 48

Број на соби: 6
Површина: 150
18 мар. 19:36 ,

Kuka vo Prilep Centar

81 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
09 мар. 13:22 ,

Se izdava kuka od 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
04 мар. 17:10 ,

Se iznajmuva kuka vo centarot na Prilep

123 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
28 фев. 12:50 ,

Kuka vo Prilep

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Кон почеток