Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор plac vo mavrovo,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: plac vo mavrovo | Сите | Плацови/Ниви и фарми | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јан. 21:16 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Baram plac vo gradezna zona Mavrovo

14 ноем. 08:00 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

150 ЕУР

22 септ. 01:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Atraktiven plac vo Mavrovo

200 ЕУР

14 мај 16:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

55 ЕУР Намалена цена

27 ноем. 19:15 Плацови/Ниви и фарми  ·  Дебар

Plac vo Mavrovo Selo Nikiforovo

150 ЕУР

27 септ. 20:33 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

11 јул. 15:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac Mavrovo

01 ноем. 15:04 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

25 ЕУР

29 јул. 07:18 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

45 000 ЕУР

28 јул. 08:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

45 000 ЕУР

05 јул. 03:50 Плацови/Ниви и фарми  ·  Дебар

BIZNIS PLAC 980m2 DO PAT SO POGLED NA EZERO

12 јун. 22:48 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

1 ЕУР

25 мај 16:10 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo od 1279m2

70 000 ЕУР

28 мар. 12:15 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAVROVO BIZNIS PLAC 1700m2 SO 10 MARKICI ZA VILI

27 мар. 14:05 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

100 ЕУР

16 фев. 22:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

MAVROVO URBANIZIRAN PLAC POKRAJ PAT OD 420m2

16 фев. 22:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

MAVROVO URBANIZIRAN PLAC POKRAJ PAT OD 420m2

05 фев. 10:55 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Скопје

PLAC OD 421m2 DO PAT SO POGLED NA EZERO MAVROVO

105 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување plac vo mavrovo | Сите | Плацови/Ниви и фарми | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации