Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор dojran,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: dojran | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 мај 18:39
Линк
Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila so bazen vo Dojran /iznajmuvanje

1 МКД / месечно


Вчера 09:41 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

1 ЕУР / месечно

13 јул. 16:52 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Luksuzna vila vo Star Dojran

190 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
13 јул. 13:12 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran so odlicen pogled

900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Површина: 40
11 јул. 00:51 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila vo Star dojran

400 МКД / месечно

Број на соби: 3
10 јул. 12:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

PRODAZBA NA PLAC VO Nikolic

09 јул. 14:09 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

APARTMANI DO GRADSKA PLAZA VO STAR DOJRAN

30 јун. 20:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka karabina vo Star Dojran

Број на соби: 1
Површина: 110
28 јун. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Дојран

37 000 ЕУР

Број на соби: 1
28 јун. 08:05 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Individualen apartman vo Dojran

48 000 ЕУР Намалена цена

26 јун. 21:40 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam vikendica vo Star Dojran na top lokacija

125 000 ЕУР

25 јун. 18:57 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Dojran

Број на соби: 2
Површина: 60
23 јун. 12:52 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani Dojran - Vila Mario - Studia

1 МКД / дневно

Број на соби: 5
10 јун. 21:10 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Dojran/Дојран,Star Dojran/Стар Дојран се издаваат апартмани

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 110
02 јун. 05:35 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

500 МКД / дневно

30 мај 18:39
Линк
Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila so bazen vo Dojran /iznajmuvanje

1 МКД / месечно

28 мај 09:34 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se bara investitor

23 мај 11:59 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Dojran

23 мај 02:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran so preubav pogled

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
02 мај 16:47 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Nov Dojran

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Површина: 150
22 апр. 15:54 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran Ema

Број на соби: 3
Површина: 20
22 апр. 15:52 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se iznajmuvaat sobi vo Star Dojran

21 апр. 15:32 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavat apartmani Star Dojran

18 апр. 18:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Дојран

35 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
08 апр. 23:10 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

Број на соби: 5
05 апр. 12:04 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam apartman vo dojran

36 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
31 мар. 20:09 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Sobi za iznajmuvanje vo Dojran

26 мар. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Дојран

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
17 мар. 22:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 3,5
26 фев. 17:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran

900 ЕУР

Број на соби: 1
16 фев. 21:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo Star Dojran

700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
16 фев. 21:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 160
12 фев. 16:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kupuvam

10 фев. 16:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojra

35 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
17 дек. 17:46 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3
27 ноем. 01:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Niva pogodna za zgradi,hoteli

1 ЕУР

19 ноем. 05:09 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran

125 000 ЕУР

Број на соби: 9
14 ноем. 11:13 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

NOVOGRADBA

50 ЕУР

Број на соби: 2
11 ноем. 13:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran povolno

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 ноем. 11:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Unikatna kuka vo Star Dojran

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 окт. 08:24 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam apartman

1 100 ЕУР

Број на соби: 1
04 окт. 16:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka so bazen vo Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
27 септ. 18:11 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran

Број на соби: 1
19 септ. 14:49 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi apartmani vo Nov Dojran

Број на соби: 3
15 авг. 08:44 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Sobi i studija vo Dojran

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување dojran | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

dojran Dojran dojran Dojran dojran dojran dojran dojran dojran dojran

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации