Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Dojran,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Dojran | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:34
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Dojran so odlicen pogled

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
14 апр. 14:27
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2

Вчера 13:34
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Dojran so odlicen pogled

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
14 апр. 14:27
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
08 апр. 23:10 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

Број на соби: 5
05 апр. 12:04 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam apartman vo dojran

36 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
26 мар. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Дојран

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
26 фев. 17:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran

900 ЕУР

Број на соби: 1
16 фев. 21:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo Star Dojran

700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
17 дек. 17:46 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3
14 ноем. 11:13 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

NOVOGRADBA

50 ЕУР

Број на соби: 2
09 окт. 08:24 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam apartman

1 100 ЕУР

Број на соби: 1
27 септ. 18:11 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran

Број на соби: 1
19 септ. 14:49 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi apartmani vo Nov Dojran

Број на соби: 3
20 авг. 17:46 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Dojran

Број на соби: 2
Површина: 60
26 јун. 08:43 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartman vo Star Dojran

Број на соби: 2,5
Површина: 50
19 јун. 11:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Nov stan vo Star Dojran od 33m2

800 ЕУР

Број на соби: 1
01 јун. 21:31 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se prodava stan vo Dojran

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
13 мар. 20:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Dojran

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 јан. 09:24 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam apartmani vo dojran

1 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
28 дек. 22:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo Dojran

1 000 ЕУР

Број на соби: 1
06 дек. 15:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Ekstra stanovi vo Dojran 30m2 100m2

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 окт. 16:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Nov stan vo Star Dojran

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
13 окт. 16:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Nov stan Star Dojran

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
15 авг. 00:40 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodazba stan S.Dojran

Број на соби: 1
17 јул. 23:48 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran

25 000 ЕУР

Број на соби: 1
30 ноем. 00:10 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan od 76m2 vo Dojran

Број на соби: 3
23 ноем. 20:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan so dvor vo elitna naselba star Dojran

22 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
23 ноем. 20:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Deloven prostor - stan vo strog centar na star Dojran

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
23 ноем. 20:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Nov stan vo elitna naselba - star Dojran

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 јул. 00:31 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava stan vo Star Dojran

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
09 мај 15:55 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Garsonjera vo Star Dojran

Број на соби: 1
Површина: 40
05 апр. 02:52 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

SE IZDAVA APARTMAN VO STAR DOJRAN

Број на соби: 1
04 дек. 23:35 Станови  ·  Валандово

Kupuvam stan/vikendica vo Dojran

18 јун. 10:58 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se kupuva stan vo Star Dojran

09 јун. 17:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

HOTEL SO EXTRA CENA VO DOJRAN

1 ЕУР

Број на соби: > 10
18 мај 18:30 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
15 дек. 20:07 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Број на соби: 2
09 дек. 12:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Број на соби: 2
17 ноем. 20:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Zgrada vo Star Dojran

Број на соби: > 10
16 ноем. 21:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Број на соби: 2
10 ноем. 20:41 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Број на соби: 2
27 окт. 21:17 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Број на соби: 2
11 јул. 23:38 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani od 30m2 vo Dojran

Број на соби: 2
Површина: 30
11 јул. 12:03 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani vo Dojran

Број на соби: 2
Површина: 30

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Dojran | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

dojran Dojran dojran Dojran dojran dojran dojran dojran dojran dojran

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации