Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:52
Linku:
Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 16:39 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi vo Ohrid

600 МКД / дневно

Денес 11:32 Станови  ·  Охрид

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:52 Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 03:01 Станови  ·  Охрид

Se prodava ekskluziven stan 56 m2 vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Вчера 22:40
Linku:
Станови  ·  Охрид

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
Онлајн
Вчера 12:20 Станови  ·  Охрид

Ohrid

2 300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 10:24
Linku:
Куќи/Вили  ·  Охрид

Nova kukja 100 m2 vo Podmolje

110 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 09:54
Linku:
Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 09:54
Linku:
Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

Број на соби: 2
Вчера 09:46
Linku:
Станови  ·  Охрид

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 09:45
Linku:
Станови  ·  Охрид

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

Број на соби: 2
Вчера 01:08 Станови  ·  Охрид

Се продава или заменува стан во Охрид(Центар) 100м2

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
25 мај 20:23 Станови  ·  Охрид

Издавам стан блиску до центар на Охрид

3 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 мај 18:17 Соби  ·  Охрид

Апартмани Охрид Apartmani Ohrid

25 ЕУР / месечно

25 мај 16:27 Станови  ·  Охрид

Двособен стан во строг Центар - итно

120 000 МКД

Број на соби: 2,5
Површина: 60
25 мај 16:04 Станови  ·  Охрид

Andrej's Apartment na mirna lokacija blizu ezero i centar

Број на соби: 2
25 мај 14:55 Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 мај 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 44m²

2 500 ЕУР

Број на соби: 2
25 мај 09:40 Куќи/Вили  ·  Охрид

Apartments Lavo smestuvanje vo Ohridska Carsija so parking

Број на соби: 4
Површина: 120
25 мај 09:40 Станови  ·  Охрид

Novi apartmani vo Centar na 100m od ezero besplaten parking

Број на соби: 2
25 мај 09:26 Станови  ·  Охрид

Продавам реновиран стан во Охрид

Број на соби: 3
Површина: 70
25 мај 09:16
Linku:
Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

Број на соби: 10
24 мај 19:51 Соби  ·  Охрид

Smestaj vo Ohrid

550 МКД / дневно

24 мај 12:24 Куќи/Вили  ·  Охрид

Se izdavaat novi apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3
24 мај 09:35 Соби  ·  Охрид

Sobi Ohrid udobno evtino rezerviraj

600 МКД / дневно

24 мај 06:05 Станови  ·  Охрид

Се изнајмува комплетно наместен Нов стан❗️❗️❗️

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации