Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stan Bitola - Голем сместувачки избор во Битола | Пазар3

Најголем избор на станови во Битола! Станови за купување и под наем, ednosoben stan bitola и нови станови во Битола. Пронајдете го вашиот идеален нов стан на Пазар3 во Битола. Кликнете сега за приватно сместување и сместување во Битола. Bitola stanovi - вашето решение за живеење во овој прекрасен град.

Пазар3 идеална огласувачка платформа за наоѓање и огласување станови за краткотрајно и долготрајно сместување во Битола.

16 апр. 19:19
Линк
Станови  ·  Битола

НАМЕСТЕН СТАН ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 апр. 13:44
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
20 апр. 15:46
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Deluks apartmani vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 14:53 Станови  ·  Битола

Издавам реновиран стан кај Ат Пазар

Број на соби: 3
Вчера 21:15 Станови  ·  Битола

Se izdava privremeno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:32 Станови  ·  Битола

Stan za iznajmuvanje

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 15:28 Станови  ·  Битола

се продава веднаш вселив стан 49 квадрати

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Stanovi i apartmani vo Bitola

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Se iznajmuvaat luksuzni stanovi

25 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 апр. 18:35 Станови  ·  Битола

Se izdava nov apartman vo centar

Број на соби: 3
20 апр. 15:46
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Deluks apartmani vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 2
Површина: 50
20 апр. 13:44
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
19 апр. 12:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

94м2 продажба Битола

1 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 19:19 Станови  ·  Битола

НАМЕСТЕН СТАН ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 апр. 20:59 Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo Bitola vo Centar za Stranci

Број на соби: 2
13 апр. 11:37 Станови  ·  Битола

Se prodava Stan Strog Centar 107m2

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 апр. 13:38 Станови  ·  Битола

Se izdava nov stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 апр. 10:12 Станови  ·  Битола

Стан кај Педагошки факултет

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 апр. 10:02 Станови  ·  Битола

Luksuzen stan vo centar na Bitola

Број на соби: 3,5
08 апр. 18:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Centar za podolg rok se izdava trosoben opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
08 апр. 13:07 Станови  ·  Битола

Се продава стан во Битола

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
06 апр. 19:50 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA POVOLNO STAN VO OBLASTA

Број на соби: 2
Површина: 50
06 апр. 13:26 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA STAN VO NASELBA KARPOS BITOLA

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
06 апр. 13:26 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA STAN NA UL.PARTIZANSKA BITOLA 5 MINUTI DO CENTAR

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
05 апр. 16:21 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
05 апр. 12:23 Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 3
Површина: 50
04 апр. 05:15 Станови  ·  Битола

Prodaja stan sa postojećim zakupcem stanarima apartman Beog

123 700 ЕУР

Број на соби: 2
03 апр. 15:58 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva nov stan strog centar

Број на соби: 4
Површина: 90
03 апр. 15:24 Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot (се издава стан)

Број на соби: 3,5
02 апр. 05:40 Станови  ·  Битола

Prodajem stan 3.0 Karaburma Beograd renoviran novogradnja

119 900 ЕУР

Број на соби: 3
01 апр. 15:15 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA POVOLNO

Број на соби: 2
Површина: 30
30 мар. 08:02 Станови  ·  Битола

Se izdava luksuzen stan na Sirok Sokak

Број на соби: 2,5
Површина: 60
25 мар. 13:26 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
24 мар. 19:10 Станови  ·  Битола

Se izdava luksuzno opremen stan / Luxuriously furnished flat

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 мар. 10:24 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА СТАН КАЈ ГОРНО ВЕРО

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мар. 10:25 Станови  ·  Битола

Kupuvam stan vo Bitola do 45m²

Stan Bitola - Голем избор на сместувања во Битола


Вие сте во потрага по сместување во Битола? Не барајте понатаму! Стан Битола ви нуди голем избор на станови за изнајмување и продажба во оваа прекрасна дестинација. Независно дали сте во потрага по еднособен стан, стан под кирија, или нов стан, вие ќе го најдете вашиот идеален дом тука кај нас.

Пазар3 - Вашиот Партнер во сместувањето


Нашиот веб-портал, Пазар3, ви овозможува да го најдете најдобриот стан во Битола. Ние сме тука да ги задоволиме вашите потреби за сместување и да ви обезбедиме лесен и брз начин за пребарување на станови во овој прекрасен град. Во следниве пасуси, ќе ви дадеме повеќе информации за клучните зборови и опции кои ги нудиме.

Станови за изнајмување и продажба


Ние го разбираме вашето барање за "stan Bitola" и знаеме дека секој има свои потреби и преференци. Затоа, нашиот веб-портал ви нуди голем избор на станови за изнајмување и продажба. Без разлика дали го барате вашиот следен дом или инвестиција, нашиот сајт ќе ви помогне во пронаоѓањето на најдоброто сместување во Битола.

Барам стан под кирија и стан за купување


Дали сте во потрага по стан под кирија во Битола? Или пак, сте во потрага по стан за купување? Ние имаме опции за сите ваши потреби. Со пребарување на нашиот веб-портал со зборовите "baram stan pod kirija","baram stan za kupuvanje", вие ќе го најдете големото разнообразие на станови кои се достапни во моментов.

Ednosoben stan Bitola - Идеалниот дом за Парови или студенти


За оние кои се во потрага по удобен и просторен стан, "еднособен стан во Битола" е зборот кој го барате. Еднособните станови се одличен избор за парови или единечници кои бараат функционален и модерен животен простор. Нашиот веб-портал ги нуди многубројни опции за овој вид на сместување.

Приватно Сместување во Битола


Ако барате приватно сместување во Битола, нашиот веб-портал е идеалниот извор на информации. Приватните станови и апартмани се одличен избор за оние кои сакаат повеќе простор и интимност. Оваа опција го обезбедува вашиот мир и удобство, и ги нуди сите содржини што ги сакате.

Нови станови во Битола - За модерниот животен стил


За сите кои бараат современ стил и нови сместувања, "нови станови во Битола" е реченицата за вас. Нашите опции за нови станови ги вклучуваат најсовремените дизајни и современи содржини за вашиот комфорт и задоволство.

Пазар3 - Вашиот извор на информации за станови во Битола


Иако ги наведовме клучните зборови како "pazar3 bitola stanovi", "reklama5 bitola stanovi" и “baram stan pod kirija bitola” нашиот веб-портал нуди уште повеќе опции и ресурси за вашето сместување. Со нас, вие можете да се информирате за пазарните трендови, цените на становите и локациите што ви одговараат.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации