Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi Gevgelija | Продажба на stan Gevgelija, pazar3 stanovi Gevgelija, prodazba na stanovi Gevgelija по идеални цени на Пазар3

Stanovi Gevgelija | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан во Гевгелија. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
За полесно пребарување низ сајтот на Пазар3 искористете некои од овие клучни зборови: pazar3 stanovi Gevgelija, reklama 5 stanovi Gevgelija, reklama5 stanovi Gevgelija.
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

16 мај 04:48 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava sran

Број на соби: 3
11 мај 17:56 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava stan od 68 m2

Број на соби: 3
02 мај 12:43 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava luksuzno namesten stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
01 мај 18:29 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kompletno namesten stan 55m2

Број на соби: 2,5
28 апр. 14:04 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Dojran so odlicen pogled

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
18 апр. 18:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Дојран

35 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
16 апр. 21:59 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kompletno namesten stan vo centarot na Gevgelija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 апр. 09:56 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Стар Дојран

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 апр. 07:59 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

se izdava stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 апр. 23:10 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

Број на соби: 5
08 апр. 20:28 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ubav stan na odlicna lokacija

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 апр. 12:04 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam apartman vo dojran

36 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
02 апр. 11:50 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan na ul.7mi Noemvri 66 1/22

Број на соби: 3
Површина: 80
26 мар. 13:16 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kompletno namesten sprat od kukja

Број на соби: 5
26 мар. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Дојран

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
25 мар. 02:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov stan vo Gevgelija

850 ЕУР

Број на соби: 3
17 мар. 12:37 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се продава стан 71м2

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 мар. 10:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stanovi vo gradba

930 ЕУР

Број на соби: 3
10 мар. 20:54 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava sprat od kuka

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 90
03 мар. 08:03 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Стан под закуп во центарот на градот

Број на соби: 2,5
28 фев. 14:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kombiniran deloven objekt na Bogorodica

1 850 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 фев. 17:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran

900 ЕУР

Број на соби: 1
21 фев. 00:20 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

PREKRASEN STAN VO CENTAROT NA BOGDANCI

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 фев. 21:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo Star Dojran

700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
13 фев. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

NOVI STANOVI VO GEVGELIJA

Број на соби: 2
Површина: 40
12 фев. 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Novi stanovi Gevgelija

930 ЕУР

Број на соби: 3
05 фев. 00:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Stan vo Gevgelija

32 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 фев. 22:26 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava namesten stan so podrum i garaza

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 јан. 11:08 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Stan vo centarot na Gevgelija

Број на соби: 3
22 јан. 16:24 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се продава стан во Гевгелија!

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 јан. 21:13 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava nov stan strog centar vo Gevgelija

Број на соби: 2
17 јан. 11:21 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava za kratok i podolg prestoj

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
16 јан. 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov stan vo Gevgelija

850 ЕУР

Број на соби: 3
14 јан. 20:13 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се издава трособен, празен стан на подолг период

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
07 јан. 21:52 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

I AM RENTING APARTMENT WITH 1 BEDROOM FOR A LONG PERIOD

225 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 јан. 16:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

Број на соби: 1,5
Површина: 40
05 јан. 16:51 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan vo strog centar vo Gevgelija

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
04 јан. 16:39 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Izdavam nov namesten stan vo Gevgelija

Број на соби: 1,5
19 дек. 09:46 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
18 дек. 23:22 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
17 дек. 17:46 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3
17 дек. 05:38 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се издава стан

72 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
23 ноем. 13:27 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se iznajmuva celosno opremen nov stan

Број на соби: 2
Површина: 50
15 ноем. 14:06 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

се издава стан

Број на соби: 2,5
14 ноем. 11:13 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

NOVOGRADBA

50 ЕУР

Број на соби: 2
03 ноем. 21:54 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

издавам ненаместен стан

110 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
02 ноем. 18:12 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava

Број на соби: 3

Продажба на станови на Пазар3


Stanovi Gevgelija | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан. Независно дали продавате stan Gevgelija, pazar3 stanovi Gevgelija, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите станови со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: pazar3 stanovi Gevgelija, reklama 5 stanovi Gevgelija, reklama5 stanovi Gevgelija, reklama5 stanovi и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан.


Пребарувај станови на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.


Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот стан, да бидат точни и коректни.


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации