Македонски | Shqip | English |

Кичево | Живеалишта | Станови

Кичево , 153
23 ноем. 03:52 ,

Stan od 74m2

650 ЕУР

Број на соби: 3
12 ноем. 18:12 ,

Nov preubav nevselen stan vo nova zgrada

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
24 окт. 19:30 ,

STAN

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
25 септ. 19:59 ,

STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

Број на соби: 5
Површина: 100
27 авг. 15:32 ,

Se izdava stan vo Kicevo

Број на соби: 2
12 јул. 19:37 ,

MAVROVO APARTMAN 72m2 NA VTORI KAT

35 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 јул. 23:22 ,

NOV NEVSELUVAN STAN OD 100m2 VO KICEVO

490 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
09 јул. 00:31 ,

Се продава стан

Број на соби: 2,5
Површина: 50
01 јун. 13:27 ,

CENA PO DOGOVOR ZA STAN

Број на соби: 3
Површина: 70
02 мај 14:53 ,

PRODAVAM STAN - LAMELI

53 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
29 мар. 16:32 ,

Se izdavaat stanovi

Број на соби: 3
Површина: 60
13 мар. 21:39 ,

STAN MNOGU POVOLNO VO KICEVO

520 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
07 мар. 21:23 ,

Stan vo Lameli Kicevo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
30 јан. 15:31 ,

NE VSELUVAN STAN MNOGU POVOLNO

590 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
21 јан. 12:21 ,

Stan od 70m2 vo Lameli Kicevo

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
06 јан. 15:39 ,

Stan ul. Mara Ugrinova

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 јан. 15:27 ,

Stan vo ul- Mara Ugrinova Gina

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 јан. 15:23 ,

Stan vo Kicevo

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
20 дек. 13:41 ,

Stan vo Kicevo od 70m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
22 окт. 04:08 ,

Se izdava stan vo Kicevo

Број на соби: 4
Површина: 100
22 окт. 04:06 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 5
Површина: 100
21 окт. 18:44 ,

Stan od 100m2

Број на соби: 5
Површина: 100
18 окт. 22:27 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
29 авг. 23:57 ,

Stan od 51m2

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 авг. 14:52 ,

NOV STAN NA BULEVAR NA 3 KAT 79m2

650 ЕУР

Број на соби: 3,5


Кон почеток