Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јул. 23:44
Линк
,

Namesten stan vo centar na gradot

Број на соби: 2

Вчера 19:03 ,

Stan vo strog centar

1 050 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 17:59 ,

Banesa ipet me qira/stan se izdava

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 09:27 ,

Se izdava Stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
10 авг. 10:01 ,

Nov stan od 43m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 авг. 15:36 ,

Se prodava stan na Oktomvriska R.

Број на соби: 2
Површина: 50
08 авг. 09:28 ,

Luksuzen sprat vo centar na Kumanovo

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
05 авг. 10:52 ,

Se prodava nov stan

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 авг. 09:29 ,

Nov dvosoben stan od 43m2

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
31 јул. 23:44 ,

Namesten stan vo centar na gradot

Број на соби: 2
30 јул. 11:26 ,

Se prodava stan nad kosevi

42 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
25 јул. 12:35 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 2
Површина: 40
18 јул. 10:56 ,

Prodavase

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 јул. 23:01 ,

Se izdava 80 m² ekonomsko uciliste

Број на соби: 3
Површина: 80
05 јул. 17:49 ,

Stan vo Tode Dumba 88

Број на соби: 2,5
26 јун. 12:59 ,

Stan vo Centar od 54m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 јун. 13:50 ,

Shkolla Bajram shabani

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 јун. 05:14 ,

Shkolla Bajram shabani

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 јун. 05:14 ,

Shkolla Bajram shabani

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 јун. 19:08 ,

83000 €

83 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
10 јун. 16:01 ,

Се продава стан во Куманово

Број на соби: 4
Површина: 110
09 јун. 17:56 ,

Stan vo Kumanovo

Број на соби: 4
Површина: 110
01 јун. 10:54 ,

Stan vo Kumanovo

21 900 ЕУР

Број на соби: 2
30 мај 10:07 ,

Stan na Oktomvriska Revolucija

85 000 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
26 мај 16:20 ,

Stan vo zgrada kaj doktor Keles

24 700 ЕУР

Број на соби: 2
24 мај 05:02 ,

Stan vo Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 мај 12:37 ,

Се изнајмува стан на ТМУБ над рамстор

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
20 мај 15:14 ,

Se izdava stan za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 90
20 мај 15:09 ,

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 80
16 мај 22:32 ,

Stan vo blizina na centar

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 мај 11:02 ,

Se prodava stan

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 апр. 22:55 ,

Shitet banesa

Број на соби: 3
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации