Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kamelija,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kamelija | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan kaj Posta,44m2,so pogled na ezero

2 500 ЕУР

Број на соби: 2
22 мај 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Prekrasen stan 86m2,Ohridati,ul.Asnom

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
20 мај 14:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 65m2,dve spalni,na 5min od pazar

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мај 14:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kukja vo Pestani,79m2 na 100 metri od ezero

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 мај 18:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan 62m2,Bil.Izvori,zavrsna faza 4kat

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
10 мај 20:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan centar na 5 min od carsija,1kat,88m2

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
30 апр. 18:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kameliija strog centar ul.Partizanska,68m2,priz.

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 апр. 20:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov garsonjera na plaza,Prva linija 29m2

2 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
25 апр. 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan Raca 52m2,na 1kat

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 апр. 18:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Kukja vo Ohrid nad Muzickoto,112m2

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
15 апр. 19:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Dukjan (adaptiran vo stan)100 met.od Pazar,40m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 апр. 19:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 103m2, Ezerski lozja,100m od ezero

750 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
11 апр. 19:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan 57m2,na 3kat Biljanini izvori

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
08 апр. 19:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Nov prekrasen stan 81m2,i 30m2 dvor,faraza

87 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
08 апр. 19:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan na ezero plaza 1 linija,56m2

2 500 ЕУР

Број на соби: 3
18 мар. 19:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

1 150 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
16 мар. 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija garaza 14m2 Biljanini izvori Ul.Asnom

6 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
14 мар. 18:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija, Nov stan 40m2,visoko priz.Raca,so spalna

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
14 мар. 18:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov Lux stan 60m2,centar,Namesten

120 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
11 мар. 19:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan Gradba 38m2,4kat

1 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
11 мар. 18:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan centar,nas.Krstdzamija,40m2,gradba

1 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 мар. 18:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov trosoben stan 79m2,nas.Vlaska mala

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
06 мар. 18:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan 43m2,bul.Turisticka,3kat

1 200 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
05 мар. 17:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Garsonjera 31m2,2kat,na prva linija ezero

2 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
04 мар. 17:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo centar 76m2,podelen na dva apartmani

1 200 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
04 мар. 17:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija garsonjera 34m2,B.kompleks

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 фев. 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 75m2,so 3 spalni,Bil.izvori

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
24 фев. 19:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 98m2 i 118m2 ,tri spalni,potkrovje

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
22 фев. 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan vo gradba,nas.Biljanini izvori 46m2

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
22 фев. 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 44m2,Biljanini Izvori,visoko.prizemje

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
16 фев. 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan kaj Gimnazija,55m2,dve spalni,namesten

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 фев. 17:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Prekrasen apartman 46m2,na 100m od ezero

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 јан. 19:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Kukja vo Velgosti,128m2,priz i kat

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
21 јан. 18:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan 50m2,na prva linija,na 1kat

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 јан. 18:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan vo Gradba 51m2,4 kat.Bil.izvori

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
29 дек. 17:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Se prodava prekrasen Stan Rasadnik,2kat 92m2

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
25 дек. 18:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo Rasadnik 35m2,pogled na ezero i gradot

50 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
20 дек. 18:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan Bil. Izvori 66m2,priz.dve spalni

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
07 дек. 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan 53n2,Turisticka kaj Kruzno

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
04 дек. 20:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan 113m2 kej na vtora linija pogled na ezero

2 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
24 ноем. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Dupleks stan strog centar,125m2,Ul.Dimitar Vlahov

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
06 ноем. 17:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled

1 650 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
07 окт. 17:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Garsonjera kaj Gra.bolnica,25 m2 i dvor 10m2

28 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
20 септ. 17:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 22:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Se prdavaat dve kamp prikolki,Ohrid

6 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
18 септ. 18:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Nov stan vo Lagadin so pogled na ezero 69m2 Kamelija

1 650 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kamelija | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • kamelija во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • Kamelija во категорија Бродови и Водни скутери
  • kamelija во категорија Куќи/Вили
  • Kamelija во категорија Дом и семејство
  • kamelija во категорија Живеалишта
  • kamelija во категорија Автомобили
  • kamelija во категорија Аудио опрема
  • Kamelija во категорија Станови
  • kamelija stan во категорија All Category
  • Kamelija во категорија Мебел/Инвентар и Уредување

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации