Оглас од претпријатие Објавени: дек. 25 2023 06:55

Garsonjera vo Rasadnik 35m2,pogled na ezero i gradot

ЕУР

Објавени: дек. 25 06:55
Прегледи: 90
Kamelija se prodava garsonjera vo Ohrid vo nas.Rasadnik so golemina od 35m2,so prekrasen otvoren pogled na gradot i ezeroto,plus podrum.
Garsonjerata e na 7mi kat zgrada so lift,odlicno odrzana..
Raspored:
Predsobje
Kupatilo,dnevna soba so kujna,
Terasa
Obezbeden parking
Poveke informacii na tel:
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации