Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 113

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор daljan,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: daljan | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Daljan

54 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
14 јул. 18:45 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 30
11 јул. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS prekrasen stan 64m2 vtor kat jug vo Daljan renoviran

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
30 јун. 17:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Renoviran stan vo Daljan,57m2,2 spalni

1 350 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
27 јун. 13:01 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 30
11 јун. 23:18 Станови  ·  Охрид

Ohrid Daljan appartman garsonjera

28 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
04 јун. 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Trosoben Stan Daljan 1kat,73m2,renoviran

1 050 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
13 мај 19:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2+2m2 podrum vo Ohrid na samo 200m od ezeroto

86 990 ЕУР

Број на соби: 2
20 апр. 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

86 990 ЕУР

Број на соби: 3
03 ноем. 08:12 Станови  ·  Охрид

STAN SO POGLED NA EZERO

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 авг. 10:03 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman

Број на соби: 3
29 мај 10:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SE PRODAVA STAN VO DALJAN NA SAMO EZERO

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
08 апр. 09:39 Станови  ·  Охрид

Nov stan vo Daljan

Број на соби: 2,5
22 мар. 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan so dvor vo Daljan Ohrid

58 ЕУР

Број на соби: 2,5
06 мар. 18:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 јан. 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Milosevski stan od 45m2 vo Daljan

43 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 јан. 00:13 Станови  ·  Охрид

Stan vo Daljan

850 ЕУР

Број на соби: 3
16 дек. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kompletno renovirana garsonjera od 22m2 vo Ohrid Daljan

27 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
25 ноем. 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija dvosoben stan,na 100met.od ezero

57 500 ЕУР

Број на соби: 2
25 окт. 11:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs ubavo stance vo Daljan 64 m2 na prv kat istok

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 окт. 15:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 64m2 vo Ohrid naselba Daljan na 200m do ezeroto

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 септ. 13:24 Станови  ·  Охрид

Stan Daljan Ohrid

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 авг. 10:47 Станови  ·  Охрид

Stan Iva

06 јул. 09:31 Станови  ·  Охрид

Stan vo Daljan Ohrid

55 000 ЕУР

04 јул. 19:10 Станови  ·  Охрид

Stan vo Daljan Ohrid

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 јул. 19:52 Станови  ·  Охрид

Stan vo naselba Daljan

56 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 јун. 13:49 Станови  ·  Охрид

Ednosoben stan vo Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 1
07 мар. 12:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs prekrasen juzen stan vtor kat vo Daljan prva linija

57 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
08 јан. 19:45 Станови  ·  Охрид

Kupvam Stan

18 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
22 окт. 00:52 Станови  ·  Охрид

Se kupuva stan vo Ohrid

29 септ. 21:53 Станови  ·  Охрид

*SAJCESKI* Moderno opremen Stan vo Daljan

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 септ. 23:23 Станови  ·  Охрид

Stan vo Voska Daljan

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 авг. 23:30 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan

Број на соби: 4
Површина: 80
26 јун. 14:48 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 3
23 мај 18:01 Станови  ·  Охрид

Prodavam stan

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
12 мај 15:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo Daljan od 63m2 na istok Sanrajs

650 ЕУР

Број на соби: 2
03 ноем. 11:39 Станови  ·  Охрид

Stan so pogled na ezero vo Daljan

Број на соби: 4
26 септ. 15:31 Станови  ·  Охрид

Stan Ohrid 60m2 (blisku do plaza)

900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
09 септ. 13:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan vo Daljan 80m2 so dve spalni povolno

48 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
02 авг. 13:46 Станови  ·  Охрид

Nov stan, golema terasa,pogled na ezero

Број на соби: 2
19 јул. 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Garsonjera vo Daljan 28 m2 istok

25 000 ЕУР

Број на соби: 1
30 мај 13:36 Станови  ·  Охрид

Stan 39m2

Број на соби: 2
18 јан. 08:23 Станови  ·  Охрид

Nov nevselen stan vo Ohrid

650 ЕУР

Број на соби: 2
12 окт. 23:58 Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo Daljan

Број на соби: 1
Површина: 30
10 окт. 08:19 Станови  ·  Охрид

Rnoviran stan vo Daljan

Број на соби: 2
08 окт. 14:45 Станови  ·  Охрид

STAN MNOGU POVOLNO

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување daljan | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

daljan Daljan daljan daljan Daljan Daljan Daljan daljan daljan daljan

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации