Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор cair,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: cair | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 02:49
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 66m2 vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 19:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 4
21 јул. 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 2
18 јул. 19:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Topansko Pole Cair

Број на соби: 3,5
17 јул. 13:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan(garsonjerka) vo prodazba vo cair

32 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
17 јул. 13:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan(garsonjerka) vo prodazba vo cair

32 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
13 јул. 17:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet banes luksoze te Vero Cair kati 7!

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
11 јул. 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 3
11 јул. 13:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

73 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 јул. 13:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
11 јул. 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
11 јул. 09:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara garsonjera za iznajmuvanje

200 ЕУР

Број на соби: 1,5
08 јул. 18:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

60 000 ЕУР

Број на соби: 1
08 јул. 18:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan

Број на соби: 1,5
Површина: 20
08 јул. 18:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan

Број на соби: 1,5
Површина: 20
07 јул. 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
07 јул. 15:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

89 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 јул. 15:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

66 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
06 јул. 14:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Продавам Стан на Ул. Џон Кенеди - Чаир

Број на соби: 2
Површина: 50
05 јул. 12:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

39 000 ЕУР

Број на соби: 1
04 јул. 12:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 јул. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 јул. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

36 000 ЕУР

Број на соби: 1
02 јул. 16:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava kukja vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 1
01 јул. 16:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
01 јул. 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

94 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 јун. 15:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
30 јун. 15:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

36 000 ЕУР

Број на соби: 1
30 јун. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 јун. 13:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 јун. 12:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se Prodava Stan Vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
28 јун. 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 јун. 13:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 јун. 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

130 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 јун. 21:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE PRODAVA STAN VO CAIR 38 m2 DVOSOBEN

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 јун. 20:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
25 јун. 18:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

36 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 јун. 19:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
24 јун. 09:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Cair na top lokacija

1 050 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 3,5
23 јун. 00:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
23 јун. 00:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
22 јун. 18:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan Skopje Sever 93m2, 1-kat, prodazba

85 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 јун. 15:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuvaat dva stana vo Cair

3 ЕУР /

Број на соби: 3
Површина: 70
22 јун. 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
21 јун. 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

94 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување cair | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • CAIR në kategorinë Станови
  • cair në kategorinë Станови
  • Cair në kategorinë Станови
  • cair në kategorinë Машини и Инвентар
  • cair në kategorinë Куќи/Вили
  • Cair në kategorinë Живеалишта
  • Cair në kategorinë Ресторани/Барови и Продавници
  • Cair në kategorinë Цимер/ка
  • Cair në kategorinë За Деца
  • cair në kategorinë Деловен простор

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации