Македонски | Shqip | English |

cair | Скопjе | Живеалишта | Станови

21 септ. 00:51
Линк
, ,

Se iznajmuva stan nad Ramstore!

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130

Денес 09:53 , ,

Stan od 79m2 vo Cair

57 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:29 , ,

Renoviran stan vo Cair

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:00 , ,

Stanot se izdava vo Cair

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:43 , ,

Banesë tredhomëshe në Qair - Trosoben stan

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 10:33 , ,

STAN VO CAIR

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 05:28 , ,

Banesë 3 dhomëshe e renovuar ne Qair

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 01:37 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
Вчера 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 септ. 19:52 , ,

BANESA ME QIRA

Број на соби: > 10
24 септ. 00:12 , ,

Stan vo Cair

Број на соби: 2
23 септ. 17:14 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
21 септ. 19:44
Линк
, ,

Se izdava stan vo Cair / Dzon Kenedi

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
21 септ. 00:51 , ,

Se iznajmuva stan nad Ramstore!

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
19 септ. 19:51 , ,

SE PRODAVA NOV STAN NA JON KENEDİ

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 септ. 16:03 , ,

Se izdava stan vo Cair / Dzon Kenedi

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
17 септ. 11:57 , ,

Stan od 58m2

Број на соби: 2
13 септ. 11:40 , ,

Се продава стан-Shitet banesë

Број на соби: 3,5
Површина: 100
11 септ. 04:07 , ,

SE PRODAVA APARTMAN SO MEBEL 80M²

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 септ. 14:25 , ,

Stan od 58m2 vo Cair

37 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
09 септ. 19:13 , ,

Prodavam stan vo naselba Cair

Број на соби: 3
Површина: 60
08 септ. 18:32 , ,

Se prodava nov stan vo Cair

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 септ. 16:39 , ,

Stan dupleks vo Topansko Pole Cair

Број на соби: 6
Површина: 120
06 септ. 21:48 , ,

Izdavam Ekskluziven namesten 3 soben stan vo Cair

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
03 септ. 14:40 , ,

Extra Stan vo cair

680 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 септ. 08:21 , ,

STAN VO CAIR KOMPLET SO NAMESTAJ

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 авг. 21:40 , ,

baram stan da kupam so 3 spalni sobi

Број на соби: 5

  • cair во категорија Станови
  • cair во категорија Живеалишта
  • cair во категорија Куќи/Вили
  • Cair во категорија Станови
  • cair во категорија Станови
  • cair во категорија Станови
  • cair во категорија Станови
  • cair во категорија Станови
  • CAIR во категорија Куќи/Вили
  • cair во категорија Дуќани и Трафики

Кон почеток