Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Cair,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Cair | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 апр. 13:15
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan vo Cair - ul. Dzon Kenedi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 апр. 14:46
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 3

Вчера 11:09
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
23 апр. 13:15
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan vo Cair - ul. Dzon Kenedi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 апр. 21:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pot kiria 82m2 vo Cair

999 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 апр. 20:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Cair

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 апр. 14:46
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 3
21 апр. 16:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan Cair Topansko pole

Број на соби: 3,5
21 апр. 15:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

se prodava stan vo cair vo zgradata na T-mobile

Број на соби: 2,5
19 апр. 13:42
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан од 87м2 во Xhon Kenedi - Cair

109 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 20:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 19:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

58 000 ЕУР

Број на соби: 1
18 апр. 19:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
18 апр. 19:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

92 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 19:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

61 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
16 апр. 17:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Cair 60m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
15 апр. 20:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

91 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
15 апр. 08:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam stan 66 m2 vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
14 апр. 21:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Cair od 109m2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 апр. 08:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Cair na super lokacija

83 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 3,5
09 апр. 18:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
09 апр. 18:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 апр. 20:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo naselba Çair

79 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 апр. 14:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан во Чаир 47м2/ Аpartament ne Çair 47m2

39 950 ЕУР

Број на соби: 2
07 апр. 00:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Banese e renovuar ne Cair afër Xhamisë së Çairit

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 апр. 21:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

127 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 апр. 19:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
31 мар. 18:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Namestan stan vo Cair

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 мар. 10:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

67 000 ЕУР

Број на соби: 1
27 мар. 16:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
26 мар. 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 мар. 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan 63m2 vo cair

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мар. 13:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam nov stan

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 мар. 20:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

69 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 20:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан во Чаир 47м2 / Apartament ne Çair 47m2

39 950 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 13:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 мар. 13:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
17 мар. 21:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Dupleks stan vo Opstina Cair

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 мар. 16:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

106 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 мар. 21:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

48 000 ЕУР

Број на соби: 1
14 мар. 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

69 000 ЕУР

Број на соби: 1
09 мар. 20:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 70
09 мар. 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 мар. 15:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

58 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Cair | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Kërkime të ngjashme

CAIR cair cair Cair cair Cair Cair Cair Cair cair

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации