Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 -04

0 MKD

Shitet nga: vladimir 31 Maj 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Voziloto e uvezeno od Slovenija so servisna kniska od prv vlasnik.Golem servis ima napraveno vo Makedonija.i e vo odlicna sostojba
vladimir
070322609
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione