Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT 500 1.3 MULTIJET TURBO DIESEL

6 200 EUR

Shitet nga: Stevche 18 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500C
Se prodava Fiat 500 c 1.3 Multijet turbo diesel
so 2 orginalni kluca, registirano do maj 2019,redovno servisirano ,napraven servis , nova suspenzija, aluminiumski bandasi 16"-- 500 SPORT
so dva seta na gumi -zimski 195/55/16 i letni 195/45/16
Full oprema:
-koza,
- klima
-komandi na volan
-bluetooth , USB conecija
-MP3
-centralna brava
-elektrika na prozori
-servo + CITY
-ABS i dr... kolata e top
Stevche
078271964
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione