Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Fiat | Ohër

126 , 1
500 , 4
500C , 1
Brava , 4
Bravo , 4
Doblo , 5
Linea , 3
Marea , 4
Palio , 1
Panda , 1
Punto , 38
Punto Evo , 1
Seicento , 1
Stilo , 3
Tipo , 2
Ulysse , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Fiat | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Mar 09:55
Link:
Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

03 Pri 14:45 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

Fiat 500 1.2 70KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 14:39 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:15 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 11:14 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 10:56 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Pri 15:37 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Ohër

FIAT Panda TwinAir CNG (бензин/метан)

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 09:55 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 22:58 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

17 Dhj 10:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Palio  ·  Ohër

Fiat Palio

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 23:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 16:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Prodavam Fiat Punto 1.2 / 2009g

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 15:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Друг модел  ·  Ohër

Fiat Croma 1.9 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 13:47 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto evo registrirano

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 20:59 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GRANDE PUNTO

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Jan 13:49 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ohër

Fiat Doblo Cargo, M-jet Furgon

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 18:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Ohër

Fiat Tipo 1996

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 19:38 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto 2000

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 18:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto osteten od desna strana

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 17:30 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto 1.9 dizel 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:28 Vetura  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Ohër

Fiat Marea 1.9 Td

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 12:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 21:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Ohër

Fiat linea

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 00:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat grande

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ohër

Fiat Doblo

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 02:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ohër

Fiat doblo 1.9 multijet

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 11:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Ohër

FIAT BRAVO 1.9MJET -07 ALEK PRODADENA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 21:24 Vetura  ·  Fiat  ·  126  ·  Ohër

Se prodava peglice reg cela god

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Sht 16:57 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Продавам Фиат пунто 1.2

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Sht 00:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Ohër

Се продава Fiat Linea

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 14:54 Vetura  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Ohër

FIAT LINEA so 23 000km

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 07:57 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto 1.2 90000km..ALEK.PRODADENA

2 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Qer 19:29 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto Sole 1.1 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Qer 01:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Ohër

Fiat Bravo prv sopstvenik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 16:37 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Ohër

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 20:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat punto 1.2 16 v

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 00:36 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ohër

Fiat Stilo 1.9 JTD -06

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 15:46 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat punto

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 00:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Ohër

Fiat Marea 1.9 JTD

35 000 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 21:09 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto Turbo Sport

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 18:37 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto itno

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Korr 11:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto -06

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 16:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Korr 20:21 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT PUNTO GRANDE

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 21:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ohër

Fiat Doblo termoking

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 23:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ohër

Fiat Stillo 1.9 jtd

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 17:34 Vetura  ·  Fiat  ·  Ulysse  ·  Ohër

Fiat Ulysse 2.0D 140 Multijet -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 21:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ohër

Fiat Stilo

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 06:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

PUNTO GRANDE 1.4 -09 BENZIN PLIN ALEK.PRODADENA

3 399 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 19:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

Fiat Punto

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 21:40 Vetura  ·  Fiat  ·  500C  ·  Ohër

FIAT 500 1.3 MULTIJET TURBO DIESEL

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione