Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN

2 850 EUR

Shitet nga: Darko 27 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Grande punto 1.4 benzin vo odlicna sostojba kako Nova so pominati orginalni 125 000 km so top oprema klima,6 airbeg,fabricko radio,trip,i dr smeneti 4 novi gumi,nov akumulator,napraven servis komplet, uvoz od Avstrija moze da se proveri na majstor kade sakate, plateni site davacki do registracija!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione