Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa -98

0 MKD

Shitet nga: muhamed haxhiu 23 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel corsa B 1.4 16 v 66 kw Benzinec 5 vrati full oprema so zimski novi gumi + 4 letni gumi so aluminiumski bandasi,ima dvd radio I ima kniska sto mu se napraine site servisi,
muhamed haxhiu
072555438
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione