Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Laguna -97

750 EUR

Shitet nga: Mirvet 12 Qer 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 1 600 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Kolata e vo odlicna sostojba
Leaflet
Në fillim