Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Renault Laguna

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Laguna | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 10:40 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault laguna 1.9 dci 2001 god reg cela god full oprema

1 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 03:49 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 2.0 dci 150ks Ne e od uvoz - Top sostojba

7 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:40 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Renault Laguna 150ks 2.0 dci 2008

3 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

RENAULT LAGUNA III 1.5DCI 110KS. 6 BRZINI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 17:30 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 2.0 Benzin

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 07:21 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Laguna

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 22:40 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Veles

Renault Laguna 2

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 14:33 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Renault pagination 150ks 2.0dci

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:18 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Strumicë

Se prodava Renault Laguna III 2.0 dCi 150 KS

6 099 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 00:18 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Laguna II (2007) - ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:25 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Veles

RENAULT LAGUNA-FACELIFT-1.5dci-2011g

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 22:21 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

RENAULT LAGUNA III 1.5DCI 110KS. EURO5 *FACELIFT*

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 12:30 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

RENAULT LAGUNA III 1.5DCI 110KS. 6BRZINI (DYNAMIQUE)

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 22:13 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 19:06 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Reno laguna 3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 14:16 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Se prodava RENAULT LAGUNA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 21:53 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Renault Laguna

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 20:19 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Ohër

Reno laguna 1.9 dci

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 13:00 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kavadar

Renault Laguna 2.0

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 01:18 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Koçan

Renault Laguna 2.2 Dci

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Gush 14:17 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam renault laguna 2006 godina automatic

2 300 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 15:54 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Gostivar

Renault Laguna 2.0 dCi 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 08:10 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

RENAULT LAGUNA III 1.5DCI 110KS. 6BRZINI

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 13:54 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Prilep  ·  Dollnen

Laguna 1.9 dci

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 11:37 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Çair

SE PRODAVA ZA EFTINA CENA

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 16:04 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault laguna 1.5dci

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 01:05 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Strumicë

Prodazba na polovno vozilo

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 18:46 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Renault Laguna 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:06 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Veles

Renault Laguna 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 08:35 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kavadar

Renault Laguna

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 11:59 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Centar

Renault Laguna Grantour 3

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

RENAULT LAGUNA III 1.5DCI 110ks 6 BRZINI EXCLUSIVE

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:39 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Renault Laguna 1.9 DCI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 14:50 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Krushevë

RENAULT LAGUNA 1.9

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 15:58 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Se prodava renault laguna

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:37 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Reno Laguna

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Mar 11:30 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Gjevgjeli

Renault Laguna V6 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Shk 05:29 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tetovë  ·  Tearcë

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 18:28 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Veles

Renault Laguna 1.8L 16v 120hp

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 16:04 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tetovë

Renault laguna 1.5dci

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 18:10 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Laguna 1.8 16v 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 13:02 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 05:45 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Veles

Renault Laguna 2004

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:42 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT LAGUNA 1.9 DCI

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 17:53 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kërçovë

Renault Laguna odlicna sostojba moze i zamena

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 12:31 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 1995

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 17:38 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Laguna 1996

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 16:19 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Gostivar

Renault Laguna 1.9 dci 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 22:44 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Çair

Renault Laguna

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 16:32 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Laguna 2.0 2003 vo dobra sostojba

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Laguna | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione