Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW CADDY 2.0 SDI

Shitet nga: Besart 07 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
TEL : 072 599 436
070 424 069

VW CADDY 2.0 SDI
GODINA : 2007
POMINATI : 270.000 KM
REGISTRIRAN : 04.2020
MNOGU MALA POTROSUVACKA
VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
KAROSERISKI I MOTORNO
MOZE PROVERKA PO VAS IZBOR
ZA POVEKJE NA TEL
MOZE ZAMENA ZA POMALA KOLA
GOLF PASSAT AUDI BMW MERCEDES BENZ CITROEN PEUGEOT FORD FIAT PIKAP TOVAREN TOVARNO CADY KEDY KEDI KEDDI KEDDY
Leaflet
Në fillim