Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Eos

5 700 EUR

Shitet nga: Mamer 26 Maj 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Eos
Uvezano od ch kabriolet so site servisi full oprema tempomat 6berzini kollata e tip top registrirano do 2020 so relen karton
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione