Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 tdi 66kw 90 ks -98

Shitet nga: slobodan 28 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Naprave detaljem servis smeneti amortizeri gumi novi maslo filtri rebrasti plokći zategaci na rabrast vodna pumpa kolata ja imam četiri godini poz
slobodan
070532239
Leaflet
Në fillim