Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 tdi -97

2 290 EUR

Shitet nga: golf3 tdi 04 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava golf3 tdi 110 1997 registriran do 9 mesec 2016 plus zelen karton so alluminski bandasi 4 novi zimski gumi nov akumullator klima airbeg centr brava elektr prozori brza kolla trosi od 5 do 6 litri
golf3 tdi
071277166
Leaflet
Në fillim