Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 6 1.6 TDI 7 105 ps highline blueemotion

0 EUR

Shitet nga: Golf 15 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 6 1.6 tdi-highline
God:2010
Km:162.000
Registriran cela godina na Mk tabli
Full orema
Navigacia.komandi na volan.parking senzori .klimatronik.greaci na sedista.kozen dalon.aux.auto parking.tempomat.bord computer.novi gumi
Tel: 071-249-470
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione