Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 1.9TDI 105KS GOAL

Shitet nga: Balkan auto cars 21 Maj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW GOLF1.9 TDI,105 GOAL, KS,2006 GOD,150 000KM ,HIGH LINE, SENZORI ZA PARKIRANJE, GREACI NA SEDISTA,KLIMATRONIK,SERVO,CENTRALNO,ABS,AIR BAG,TEMPOMAT,BORD KOMPJUTET,AUTO RADIO CD,AL FELNI,KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKI
Balkan auto cars
078/455 790
Leaflet
Në fillim